بیمار کرونا - کرونا

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با اعلام شناسایی یک هزارو ۹۵۴ مورد جدید ابتلا به کرونا، و مثبت شدن ۴۰ درصد تست های کرونا در اصفهان خبر داد.

آرش نجیمی در گفت و گو با خبرنگار ایراسین اظهار کرد: علیرغم ثابت شدن موارد بستری در بیمارستانها، همچنان با درصد بالای مثبت شدن تست ها مواجه هستیم؛ به طوریکه ۴۰ درصد تست های کرونا در استان اصفهان مثبت هستند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان افزود: در شبانه روز گذشته از چهار هزار و ۹۵۴ بیمار مشکوک به کرونا ۷۶۶ مورد قطعی شناسایی شد و ۲۸۳ نفر از این بیماران در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری شده‌اند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با بیان اینکه طی ۲۴ ساعت اخیر۲۷۹ بیمار بهبود یافته کرونا از مراکز درمانی ترخیص شده‌اند، اضافه کرد: این در حالی است که هنوز دو هزار و ۲۲۳ بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری هستند.

وی اضافه کرد: ۳۹۵ نفر از افراد بستری در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در بخش مراقبت‌های ویژه نگهداری می‌شوند.

نجیمی با اشاره به مرگ و میر۴۱ بیمار مشکوک و قطعی به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ابراز داشت: در شبانه روز گذشته۲۷ مورد مثبت قطعی فوت با کرونا گزارش شده است.  

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =