هادی خانی

معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی در بازدید از فولادمبارکه گفت: فولاد مبارکه جزو شرکت‌های شفاف و موفق حوزه اقتصادی و مالی در کشور است؛ امروز در این شرکت حاضر شدیم تا واحد مبارزه با پولشویی فولاد مبارکه را راه‌اندازی کنیم و بتوانیم جریانات مالی آن را رصد کنیم.

به گزارش ایراسین، هادی خانی، معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی و رئیس مرکز اطلاعات مالی این وزارتخانه در بازدید از فولاد مبارکه گفت: فولاد مبارکه جزو شرکت‌های شفاف و موفق حوزه اقتصادی و مالی در کشور است؛ امروز در این شرکت حاضر شدیم تا واحد مبارزه با پولشویی فولاد مبارکه را راه‌اندازی کنیم و بتوانیم جریانات مالی آن را رصد کنیم. نظام مالی فولاد مبارکه جزو نظام‌های شفاف مبارزه با پولشویی است و تاکنون این شرکت هیچ مورد مشکوکی در حوزه اقتصادی و مالی نداشته است.

وی افزود: براساس قانون و مقررات مبارزه با پولشویی، شرکت‌های بزرگ کشور موظف هستند واحد مبارزه با پولشویی راه‌اندازی کنند؛ همچنین شرکت‌ها موظفند سامانه‌های مرکز اطلاعات مالی را تحویل گرفته و معاملات مشکوک متناسب با شاخص‌های ابلاغ‌شده از سوی وزارت امور اقتصادی و دارایی را به این وزارتخانه گزارش دهند. قطعاً فولاد مبارکه یکی از مهمترین و بزرگ‌ترین صنایع پیشرو در کشور است؛ این شرکت عملکرد خوبی داشته و سلسله اقداماتش می‌تواند الگویی برای بسیاری از صنایع کشور باشد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 13 =