مسعود یوسف

بازیکن تیم ملی فوتسال گفت: کادرفنی در تورنمنت چهار جانبه ویتنام نقاط ضعف و قوت را شناسایی کرد؛ تمام تلاش خود را انجام می‌دهم تا جز لیست اعزامی به مسابقات آسیایی باشم.

مسعود یوسف در گفت‌وگو با خبرنگار ایراسین در رابطه با قهرمانی تیم فوتسال گیتی‌پسند در لیگ برتر فوتسال، اظهار کرد: قبل از شروع لیگ برتر، پیش فصل خوبی زیر نظر بدنساز انجام دادیم، با توجه بر اینکه ۸۰ درصد شاکله تیم نسبت به فصل گذشته تغییر و میانگین سنی بازیکنان کمتر شده بود کار سختی داشتیم، اما با تلاش و پشتکار بازیکنان به هماهنگی مد نظر کادر فنی رسیدیم و از ابتدای لیگ روی دور پیروزی افتادیم.

وی ادامه داد: شناخت بازیکنان تیم از یکدیگر و عملکرد خوب در مسابقات باعث شد تا گیتی‌پسند را به مقام قهرمانی در لیگ برتر فوتسال برسانیم.

یوسف با بیان اینکه به مدت یک فصل دیگر قراردادم را با گیتی‌پسند تمدید کردم، تصریح کرد: گیتی‌پسندی‌ها زودتر از سایر تیم‌ها یارگیری را شروع و بیشتر بازیکنان قرارداد خود را تمدید کردند.

ملی‌پوش تیم فوتسال گیتی‌پسند در خصوص شرایط تیم ملی فوتسال، گفت: مسابقات آسیایی را پیش رو داریم که به همین منظور اردوهایی در ایران داشتیم و سپس راهی تورنمنت چهار جانبه ویتنام شدیم؛ در این رقابت‌ها مقام دوم را کسب کردیم و بازیکنان به هماهنگی بیشتری رسیدند.

وی ادامه داد: کادرفنی در این تورنمنت نقاط ضعف و قوت را شناسایی کرد و حدود ۱۲ روز زمان وجود دارد تا نقاط ضعف برطرف شود. تمام تلاش خود را انجام می‌دهم تا جز لیست اعزامی به مسابقات آسیایی باشم.

یوسف با اشاره بر اینکه قراردادهای لیگ برتر فوتسال بهتر شده است، اظهار کرد: تیم‌هایی که در لیگ برتر فوتسال حضور پیدا کردند، هزینه می‌کنند و تیم‌هایی که توانایی هزینه کردن ندارند کنار کشیدند.

مسعود یوسف

مسعود یوسف

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =