• ۲۱ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۰:۳۲
  • کد خبر: 49464
  • readingTime: ۱ دقیقه
ایتا

امروز شنبه ۲۱ بهمن ۱۴۰۲، برخی کاربران پیام‌رسان ایتا از قطعی و اختلال در برنامه ایتا خبر می‌دهند. این پیام رسان چند ساعتی که وصل نمی‌شود و کار نمی‌کند.

به گزارش خبرنگار ایراسین، امروز شنبه ۲۱ بهمن ۱۴۰۲، برخی کاربران پیام رسان ایتا خبر از قطعی و اختلال در برنامه ایتا می‌دهند. این پیام رسان چند ساعتی که وصل نمی‌شود و کار نمی‌کند.

روابط عمومی پیام رسان ایتا با اشاره به اینکه بروز اشکال فنی در مرکز داده باعث اختلال در سرویس پیام رسان داخلی ایتا شده است اعلام کرد: با تلاش تیم‌های فنی این قطعی ظرف مدت کوتاهی برطرف خواهد شد، اما سرویس‌دهی مجدد سروها نیازمند زمان بوده و تیم‌های فنی درحال تلاش هستند تا سرویس‌ها به حالت عادی برگردند.

کارشناسان در مورد علت قطعی و بالا نیامدن پیام رسان ایتا در برخی مواقع می‌گویند این اختلالات به علت ترافیک بالای ناشی از هجوم کاربران به پیام رسان‌های داخلی نظیر ایتا در واکنش به قطعی واتساپ است.

فیلتر شدن شبکه‌های اجتماعی و پیام رسان‌های خارجی به ویژه واتساپ باعث ایجاد مشکل برای کاربران شده است. اختلال و قطعی ایتا نیز می‌تواند در ادامه همین موضوع و در اثر فشار زیاد کاربران روی سرورهای داخلی باشد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 8 =