کارخانه سیمان سفید گرمی

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: با تأمین منابع معدنی کارخانه سیمان سفید گرمی، عملیات اجرایی این کارخانه تا پایان سال آغاز خواهد شد.

به گزارش ایراسین به نقل از دنیای معدن، ولی اسماعیلی، رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی و نماینده مردم گرمی و انگوت، ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به نشست خود با وزیر صمت اظهار کرد: با حضور وزیر صمت، سرمایه گذاران کارخانه شرکت سیمان سفید نشست هم اندیشی و هم افزایی و تبادل نظر برای محرومیت زدایی و توسعه سرمایه گذاری در بخش صنعت، معدن و تجارت شهرستان های گرمی و انگوت در محل وزارت صمت برگزار شد.

وی افزود: در خصوص راه‌اندازی کارخانه سیمان سفید گرمی مقرر شد با تأمین منابع معدنی، عملیات اجرایی این کارخانه تا پایان سال آغاز شود.

نماینده مردم گرمی و انگوت در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: درباره سرمایه گذاری شرکت ایمیدرو در شهرستان گرمی نیز دستوری توسط وزیر صمت صادر شد.

اسماعیلی بیان کرد: تأمین و افزایش سرانه سهمیه آرد گرمی و بخش موران و ایجاد نمایندگی جدید مستقل برای شهرستان انگوت از دیگر دستورات وزیر صمت در این نشست بود.

وی تشریح کرد: در جهت تشویق و حمایت از سرمایه گذاران نیز سقف تسهیلات بانکی برای سرمایه گذاری در مناطق محروم گرمی، انگوت و بخش مرزی موران افزایش می یابد.

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی و نماینده مردم گرمی و انگوت گفت: تأمین منابع برای توسعه زیرساخت های شهرک صنعتی گرمی و انگوت نیز از دیگر نتایج نشست با وزیر صمت بود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 0 =