کرونا

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: وضعیت کرونا در اصفهان نگران کننده است و قرار شد بیمارستان شریعتی هم با ۱۰۰ درصد ظرفیت به بیماران کرونایی اختصاص یابد.

آرش نجیمی در گفت و گو با خبرنگار ایراسین با اشاره به وضعیت ناگوار و عدم تفاوت مردم در موج اخیر کرونا اظهار نگرانی کرد و گفت: موج پنجم کرونا با شیب صعودی در حال افزایش است و قرار شد بیمارستان شریعتی هم با ۱۰۰ درصد ظرفیت به بیماران کرونایی اختصاص یابد.  

وی افزود: در روز گذشته رکورد واکسیناسیون کرونا در اصفهان زده شد و به ۲۸ هزار نفر واکسن کرونا تزریق شد.

وی افزود: در شبانه روز گذشته از سه هزار و ۵ بیمار مشکوک به کرونا هزار و ۴۲۰ مورد قطعی شناسایی شد و ۴۶۹ نفر از این بیماران در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری شده‌اند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با بیان اینکه طی ۲۴ ساعت اخیر ۳۰۰ بیمار بهبود یافته کرونا از مراکز درمانی ترخیص شده‌اند، اضافه کرد: این در حالی است که هنوز دو هزار  و ۵۰۸ بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری هستند.

وی اضافه کرد: ۳۵۵ نفر از افراد بستری در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در بخش مراقبت‌های ویژه نگهداری می‌شوند.

نجیمی با اشاره به مرگ و میر۲۴بیمار مشکوک و قطعی به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ابراز داشت: در شبانه روز گذشته  ۱۶ مورد مثبت قطعی فوت با کرونا گزارش شده است. 

ظرفیت بیمارستانهای اصفهان درحال تکمیل شدن است/تزریق ۲۸ هزار دوز واکسن کرونا در روز گذشته

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 3 =