کرونا

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: شیب موج چهارم کرونا در اصفهان کند است و موارد ابتلاء و بستری کرونا در اصفهان روند کاهشی دارد.

آرش نجیمی در گفت و گو با خبرنگار ایراسین اظهار کرد: شیب موج چهارم کرونا در اصفهان کند است و موارد ابتلاء و بستری کرونا در اصفهان روند کاهشی دارد.

وی اعلام کرد: در شبانه روز گذشته از ۸۱۰ بیمار مشکوک به کرونا ۳۲۴ مورد قطعی شناسایی شد و ۱۹۰ نفر از این بیماران در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری شده‌اند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با بیان اینکه طی ۲۴ ساعت اخیر۲۱۳ بیمار بهبود یافته کرونا از مراکز درمانی ترخیص شده‌اند، اضافه کرد: این در حالی است که هنوز دو هزار و ۳ بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری هستند.

وی اضافه کرد: ۳۸۲ نفر از افراد بستری در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در بخش مراقبت‌های ویژه نگهداری می‌شوند.

نجیمی با اشاره به مرگ و میر۳۳ بیمار مشکوک و قطعی به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ابراز داشت: در شبانه روز گذشته۱۸ مورد مثبت قطعی فوت با کرونا گزارش شده است.  

شیب کاهشی موج چهارم کرونا در اصفهان کند است/مرگ ۳۳ نفر در اثر کرونا

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =