• ۲۰ تیر ۱۴۰۳ - ۱۵:۱۸
  • کد خبر: 57192
  • readingTime: ۱ دقیقه
غدیر

پروژه بهینه سازی سیستم coldflare با هدف جلوگیری از انتشار آلایندگی و کاهش مصرف گاز از سوی شرکت آهن و فولاد غدیر ایرانیان در دهمین همایش جایزه بهره‌وری معادن و صنایع معدنی ایران به عنوان پروژه برتر در زمینه بهبود و بهره‌وری معرفی شد.

به گزارش ایراسین، دهمین همایش جایزه بهره‌وری معادن و صنایع معدنی ایران به همت سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) و به منظور ایجاد چارچوب جامع و یکپارچه با هدف سازمان‌دهی فعالیت‌های مرتبط با ارتقای بهره‌وری، تشویق بنگاه‌ها برای بهبود مستمر، ایجاد فضای لازم برای تبادل تجربه‌های موفق در زمینه بهره‌وری و معرفی شرکت‌های برتر در سالن همایش‌های بین‌المللی ارم برگزار شد.

در دهمین همایش جایزه بهره‌وری معادن و صنایع معدنی ایران پروژه بهینه سازی سیستم coldflare با هدف جلوگیری از انتشار آلایندگی و کاهش مصرف گاز از سوی شرکت آهن و فولاد غدیر ایرانیان به عنوان پروژه برتر در زمینه بهبود و بهره‌وری معرفی و مورد تقدیر قرار گرفت.

ایمیدرو در این دهه اخیر به منظور دستیابی به اهداف ترسیمی و همچنین پیاده‌سازی استراتژی ارتقای بهره‌وری، هم‌افزایی و رقابت‌پذیری بخش معدن و صنایع معدنی و تبادل تجارب موفق بنگاه‌ها در زمینه بهبود بهره‌وری، اقدام به دریافت پروژه‌های انجام شده مرتبط در شرکت‌ها می‌کند تا ضمن ارزیابی، انتخاب و تقدیر از پروژه‌های برتر، امکان الگوبرداری سایر شرکت‌های بخش معدن و صنایع معدنی را فراهم سازد.

گفتنی‌ست نگاه دانش بنیان و اهمیت دادن به ایده‌های خلاقانه برخواسته از سازمان در شرکت آهن و فولاد غدیر ایرانیان نوید دهنده موفقیت و پیشرفت روزافزون در تولید رقابتی آهن اسفنجی در کشور با نگاه بهره وری و کاهش هزینه‌های تولید است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =