• ۲۷ دی ۱۴۰۰ - ۲۰:۱۷
  • کد خبر: 21574
یحیی گل‌محمدی

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تهران گفت: اگر مشکلات بازیکنانم حل نشود، وارد فاز بحران می‌شویم.

به گزارش ایراسین، یحیی گل‌محمدی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تهران پس از برتری مقابل ذوب‌آهن و صعود به مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی اظهار کرد: در این دیدار و در بخش دفاعی خیلی خوب دفاع کرده و موقعیتی به حریف ندادیم. در جام حذفی موضوعی که خیلی مهم است داشتن تمرکز خوب و گل نخوردن است. خوشبختانه از فرصت‌های خود توانستیم استفاده کرده و بازی را پیروز شویم.

وی ادامه داد: شاهد صحنه‌های خوبی در این مسابقه بودیم که بچه‌های ما خالق آن‌ها بودند. این پیروزی را به هواداران پرسپولیس تبریک گفته و از همه بچه‌ها که با وجود سختی‌ها و مشکلات‌ فداکاری و از خودگذشتگی دارند، تشکر می‌کنم.

یحیی گل‌محمدی با بیان اینکه هیچ‌وقت نتوانستیم حق این بچه‌ها را بدهیم و از آن‌ها تشکر کنیم، ادامه داد: امسال فصل عجیب و غریبی برای پرسپولیس بود و این همه بی‌توجهی به تیم جای تأسف دارد. امیدوارم مشکلات بازیکنانم در این هفته برطرف شود، به باشگاه هشدار می‌دهم اگر این اتفاق نیافتد وارد فاز بحران می‌شویم. امیدوارم مشکلات حل شود تا بچه‌ها با فراق بال و آرامش بهتری کار را ادامه بدهند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تهران افزود: راه زیادی تا گرفتن جام وجود دارد. امروز دور دوم جام حذفی بود از صعودمان به مرحله بعدی خوشحال هستم و امیدوارم در ادامه هم با آرامش بیشتر و تمرکز بهتر و رفع مشکلات بچه‌ها کار کنیم. واقعاً کار خیلی سخت شده و به قول معروف کارد به استخوان پرسپولیس رسیده است.

وی در خصوص عملکرد بازیکنان تاجیکستانی پرسپولیس گفت: آن‌ها بازیکنان جوان و آینده‌داری هستند با توجه به سن کم‌شان می‌توانند برای آینده باشگاه بازیکنان خوبی باشند. در مجموع هم شروع خوبی داشتند. پرسپولیس مجموعه‌ای خوب از بازیکنان با تجربه و جوان است. امروز هم جوانان ما عملکرد خوبی داشتند و بازی به سمتی پیش رفت که خودمان انتظار داشتیم. توانستیم خیلی خوب موقعیت‌سازی کنیم و فضایی شد تا از نفرات جوان استفاده کنیم.

یحیی گل‌محمدی در خصوص نقل و انتقالات زمستانی پرسپولیس گفت: در این مورد صحبت زیادی ندارم.۴-۵ روز دیگر بازی مهمی با فولادخوزستان داریم و تمرکزمان روی آن مسابقه است و در خصوص نقل و انتقالات حرفی ندارم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تهران با اشاره به چمن ورزشگاه فولادشهر بیان کرد: بازی کردن در این زمین واقعاً سخت بود. امسال زمین مسابقات خیلی خراب شده و متأسفانه هر سال این وضعیت به جای بهتر شدن بدتر می‌شود. مشخص است مدیریت خوبی در بحث امکانات وجود ندارد و هر تیمی هر زمینی را که بخواهد معرفی می‌کند بدون اینکه استانداردهای فوتبالی در این زمین رعایت شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =