کرونا

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با اعلام شناسایی یک هزارو ۴۸۰ مورد جدید ابتلا به کرونا، و مرگ ۳۲ نفر در شبانه روز گذشته خبر داد.

آرش نجیمی در گفت و گو با خبرنگار ایراسین اظهار کرد:کماکان وضعیت ابتلا و بستری کرونا دراصفهان صعودی است؛ شهروندان نسبت به وضعیت سلامت خود حساس باشند و دستورالعمل های بهداشتی را جدی بگیرند.

وی با اشاره به اینکه با توجه به اینکه ابتلا به بیماری کرونا خطرناک است، ابراز کرد: شهروندان اصفهان  برای شرکت در کارآزمایی فاز سوم واکسن پاستور-فینلای اقدام کنند؛ چراکه به زعم وی ۳۴ درصد از امتناع به واکسن به علت ترس است. 

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان افزود: در شبانه روز گذشته ازچهار هزار و ۷۲ بیمار مشکوک به کرونا هزار و ۴۸۰ مورد قطعی شناسایی شد و ۳۴۸ نفر از این بیماران در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری شده‌اند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با بیان اینکه طی ۲۴ ساعت اخیر۳۹۲ بیمار بهبود یافته کرونا از مراکز درمانی ترخیص شده‌اند، اضافه کرد: این در حالی است که هنوز دو هزار و ۲۹۸ بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری هستند.

وی اضافه کرد: ۳۷۵ نفر از افراد بستری در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در بخش مراقبت‌های ویژه نگهداری می‌شوند.

نجیمی با اشاره به مرگ و میر۳۲ بیمار مشکوک و قطعی به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ابراز داشت: در شبانه روز گذشته۲۲ مورد مثبت قطعی فوت با کرونا گزارش شده است.  

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 6 =