کانون وکلا

رئیس کانون وکلای دادگستری اصفهان از برگزاری همایش ملی کانون های وکلای دادگستری سراسر کشور در اصفهان و به میزبانی کانون اصفهان خبر داد.

به گزارش ایراسین و به نقل از روابط عمومی کانون وکلای دادگستری اصفهان، دکتر لیلا رئیسی عصر یکشنبه پس از پایان جلسه‌ هیئت مدیره‌ این کانون اظهار داشت: همایش ملی کانون های وکلای دادگستری سراسر کشور پس از ماه مبارک رمضان و در اواخر اردیبهشت ماه سال جاری در اصفهان و به میزبانی کانون وکلای دادگستری اصفهان برگزار خواهد شد.
وی افزود: این همایش طی دو روز و با حضور هیئت رئیسه محترم اتحادیه‌ سراسری کانون‌های وکلای دادگستری(اسکودا) و نیز هیئت‌مدیره کانون‌های وکلای دادگستری سراسر کشور در محل هتل عباسی اصفهان و با رعایت کلیه‌ی پروتکل‌های بهداشتی ابلاغی از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا برگزار خواهد شد.
وی تصریح کرد: در این همایش، موضوعات و محورهای کلان و اساسی نهاد وکالت به بحث و تبادل نظر حاضرین گذاشته خواهد شد و راهکارهای لازم برای مدیریت بحران های فراروی کانون‌های وکلای دادگستری نیز بررسی خواهد شد.
رئیس کانون وکلای دادگستری اصفهان با اشاره به چرخشی بودن روال میزبانی این همایش در استان‌های مختلف اظهار داشت: مطابق تصمیمات و هماهنگی‌های قبلی، قرار بود میزبانی اصفهان از همایش ملی کانون‌های وکلای دادگستری سراسر کشور، در سال گذشته صورت پذیرد، اما متاسفانه به دلیل مواجهه‌ی عمومی با ویروس کرونا، برگزاری این همایش در اصفهان، تا سال جاری به تاخیر افتاد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 5 =