مسعود سعیدی

مدیر رسانه تیم فوتبال سپاهان گفت: تمرینات سپاهان برای آغاز دوباره مسابقات از روز پنج‌شنبه در اصفهان آغاز می‌شود.

به گزارش ایراسین، مسعود سعیدی مدیر رسانه تیم فوتبال سپاهان در برنامه از فوتبال چه خبر شبکه خبر اظهار داشت: همانطور که می‌دانید فصل برای تیم فوتبال سپاهان چند روز بعد از سایر تیم‌ها اما با اتفاقات خوش یمن تمام شد. بعد از پایان فینال جام حذفی فرآیند نقل و انتقالات را به صورت رسمی آغاز کردیم. پیش از آن نیز کمیته اسکاتینگ و سایر عوامل باشگاه بررسی‌های خویش را انجام داده بودند.

وی در خصوص وضعیت جذب و تمدید قرارداد بازیکنان سپاهان اظهار داشت: میلاد زکی‌پور، بازیکن سپاهان ترجیح داد در تیم دیگری ادامه دهد؛ برای او آرزوی موفقیت می‌کنیم. امید نورافکن با باشگاه قرار دارد اما به جهت قانون موجود بایستی سربازی خود را بگذراند. همچنین شهریار مغانلو که با سپاهان مجدداً آقای گل شد از تیم‌های حاشیه خلیج فارس پیشنهاد دارد و احتمال دارد به یکی از این تیم‌ها بپیوندد.

سعیدی با بیان اینکه سایر بازیکنان باشگاه قرارداد دارند، ادامه داد: محمد کریمی و نیما میرزاد قرارداد نداشتند که قرارداد آنها تمدید شد و خوشبختانه فصل آینده در کنار ما هستند. از سوی دیگر باشگاه با نظر کادر فنی به دنبال تقویت است. جذب چند بازیکن به قطعیت نزدیک شده که به مرور این موارد اعلام خواهد شد.

مدیر رسانه تیم سپاهان ادامه داد: با ورود مورایس نقل و انتقالات تیم و همچنین شرایط تمرینات از نزدیک توسط او دنبال می‌شود. تمرینات نیز از پنج‌شنبه آغاز خواهد شد.

وی در خصوص وضعیت قرارداد مورایس ادامه داد: مورایس با ما قرارداد سه ساله داشت. او از اتفاقات عجیب و غریبی که فصل گذشته برای سپاهان افتاد و مسائلی که همه نیز در جریان آن هستند گلایه‌هایی داشت اما پس مذاکراتی که با ایشان انجام گردید شرایط ماندن او فراهم شد. امیدواریم از ظرفیت این مربی توانمد در کشورمان استفاده کنیم.

سعیدی در پاسخ به سوالی در مورد پیشنهاد کره جنوبی به مورایس بیان کرد: برای مربیان بزرگ همیشه پیشنهاد وجود دارد اما باید کاری کنیم تا قانون گذاری‌ها به نحوی انجام شود که بتوانند در ایران ادامه فعالیت دهند و ایران را ترک نکنند.

وی پیرامون شرایط تیم اصفهانی برای مسابقات آسیایی بیان کرد: برای پلی آف از لحاظ ذهنی قطعاً آماده‌ایم. از لحاظ تاکتیکی نیز از پنج‌شنبه تمرینات شروع می‌شود تا بتوانیم برای ایران اتفاقات خوبی را رقم بزنیم.

سعیدی درباره وضعیت رامین رضائیان بیان کرد: رامین رضائیان با باشگاه سپاهان قرارداد دارد. اگر باشگاهی علاقه‌مند به جذب رضائیان است باید رضایت سپاهان را جلب کند.

مدیر رسانه تیم سپاهان در پاسخ به سوالی در مورد استعلام انجام شده یک سایت خبری از سازمان لیگ در مورد رضائیان خاطرنشان کرد: برای من مبهم است که چگونه این اخبار در خصوص او منتشر می‌شود. سایر موارد گمانه زمانی‌های رسانه است که ممکن است توسط برخی با اهداف مختلف منتشر شود. بهتر است به منابع رسمی مراجعه گردد. رامین رضائیان از بازیکنان بسیار خوب در سطح ملی است که برای باشگاه سپاهان زحمات زیادی کشیده است. چه با ما ادامه بدهد و چه خیز برای او آرزوی موفقیت می‌کنیم.

وی در پاسخ به سوالی در مورد VAR ورزشگاه نقش‌جهان افزود: ورزشگاه نقش جهان به تأیید رسیده و سایقه استقرار VAR را هم دارد. اکنون نیز آمادگی استقرار این تجهیزات را برای مسابقات دارد. یکی از دغدغه‌های مورایس و یکی از وعده‌های باشگاه به او استقرار این تجهیزات بر اساس تلاش مسئولین وزارت ورزش، سازمان لیگ و فدراسیون در این خصوص یوده است.

سعیدی در پاسخ به کنایه مجری در خصوص حمل تجهیزات با گاری در نقش جهان اضافه کرد: قول می‌دهیم در صورتی که این تجهیزات وارد ورزشگاه شود، با بهترین تجهیزات حمل و نقلی، جابجایی آن انجام شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 2 =