• ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۳:۱۶
  • کد خبر: 54297
  • readingTime: ۱ دقیقه
دومین رویداد

دومین رویداد جامع معدن و صنایع معدنی با حضور شرکت‌های فعال در این حوزه در هتل المپیک تهران آغاز به کار کرد.

به گزارش خبرنگار ایراسین، دومین رویداد جامع معدن و صنایع معدنی که شامل چهاردهمین همایش و نمایشگاه چشم‌انداز صنعت فولاد و سنگ آهن ایران با نگاهی به بازار، ششمین همایش و نمایشگاه چشم‌انداز صنایع فلزات غیرآهنی ایران و فناوری‌های وابسته با نگاهی به تولید و بازار و سومین همایش و نمایشگاه معدنکاری دیجیتال از امروز یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ماه در هتل المپیک آغاز به کار کرد.

گروه فولاد مبارکه نیز در این رویداد جامع معدن و صنایع معدنی و در بخش «سومین همایش و نمایشگاه معدنکاری دیجیتال» با نمایش دستاوردها و محصولات خود در سالن B1 میزبان بازدیدکنندگان و شرکت‌کنندگان در این همایش است.

سخنرانی‌ها، میزگردهای تخصصی، همایش، کارگاه‌های آموزشی و نمایشگاه از بخش‌های تعریف شده برای دومین رویداد جامع معدن و صنایع معدنی است.

گفتنی است شرکت فولاد خوزستان، شرکت فولاد اکسین خوزستان، مجتمع فولاد خراسان، شرکت جهان فولاد سیرجان، شرکت فولاد کاوه جنوب کیش، شرکت فولاد آلیاژی پاسارگاد، شرکت توسعه آهن و فولاد گل‌گهر و … از دیگر شرکت کنندگان در این رویداد تخصصی هستند.

این رویداد جامع، با حضور تصمیم‌گیران، تصمیم‌سازان، صاحب‌نظران و فعالان اقتصادی این حوزه برگزار می‌شود و فرصتی را فراهم می‌کند تا شرکت‌کنندگان و علاقمندان، با حضور در این رویداد جامع ضمن اطلاع از فرصت‌ها و چالش‌ها و به‌روزترین تحولات این حوزه‌ها، از نمایشگاه بزرگ این رویداد نیز بازدید کنند. هدف از برگزاری این رویداد نیز، ایجاد فرصتی ارزشمند جهت تبادل اطلاعات بین بازیگران اصلی حوزه معدن و صنایع معدنی اعم از دولت، بخش خصوصی و انجمن‌های تخصصی داخلی و بین‌المللی است. دومین رویداد جامع معدن و صنایع معدنی، از ۳۰ اردیبهشت تا ۳ خرداد ۱۴۰۳، از ساعت ۸ تا ۱۷، در هتل المپیک تهران در حال برگزاری است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =