• ۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۲:۴۱
  • کد خبر: 52787
  • readingTime: ۱ دقیقه
فولاد سبا

مدیر مجتمع فولاد سبا گفت: همکاران مجتمع فولاد سبا در سال «جهش تولید با مشارکت مردم» با تولید ۱۴۹ هزار و ۱۱۴ تن کلاف گرم در فروردین‌ماه سال ۱۴۰۳، برگ زرین دیگری به دیوان افتخارات این مجتمع افزودند؛ رکوردی که همراه با رکورد کیفی به میزان ۹۹.۹۸ درصد حاصل شده است.

به گزارش ایراسین، محمود محمدی فشارکی اظهار کرد: افتخارات ثبت‌شده در این مجتمع حاصل تلاش گروهی و همدلی کارکنان فولاد سبا و در سایه حمایت‌های مدیریت ارشد فولاد مبارکه حاصل شده و ان‌شاءالله بنا داریم با اتکا به نیروهای دانشی و متخصصی که در حوزه تولید کمّی و کیفی این مجتمع فعالیت دارند، در سال جدید، ضمن افزایش تولید، توسعه سبد محصولات با رعایت کامل دستورالعمل‌های زیست‌محیطی و تحقق اهداف مجتمع فولاد سبا، فولاد مبارکه و شعار سال، الگوی سایر واحدهای تولیدی باشیم.

وی گفت: ان‌شاءالله با اقداماتی که برای افزایش تاب‌آوری مجتمع فولاد سبا در حوزه مواد اولیه، انرژی و آب صورت گرفته، شاهد تداوم رکوردهای کمّی و کیفی در این مجتمع باشیم. به خاطر داشته باشیم با توجه به پیوستگی خط تولید فولاد سبا، وقتی رکورد جدیدی در این مجتمع به ثبت می‌رسد، این دستاورد حاصل تلاش همه واحد تولیدی و واحدهای سرویس‌دهنده است که خطوط اصلی را تا حصول نتیجه پشتیبانی می‌کنند تا این افتخارها حاصل شود.

نکته حائز اهمیت دیگر عدم حضور کارشناسان خارجی و اتکا به تجربه همکاران تولید در اجرای این پروژه‌هاست که به رفع مشکلات اولیه و راه‌اندازی پروژه‌ها در کوتاه‌ترین زمان و رسیدن به حداکثر ظرفیت منجر شده و موجب گردیده محصولات خط تولید فولاد سبا علاوه بر کمیت، با کیفت بالا تولید شوند. بدون شک رکوردهای روزانه فروردین‌ماه ۱۴۰۳ و رکورد ماهانه در این ماه، نشان‌دهنده عزم و اراده و تعهد کارکنان این مجتمع در جهت جهش تولید باکیفیت و همراه با ارزش‌افزوده بالاتر برای شرکت و سهام‌داران و ذی‌نفعان فولاد مبارکه است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 9 =