• ۶ آذر ۱۴۰۲ - ۱۳:۲۰
  • کد خبر: 46499
  • readingTime: ۱ دقیقه
نیروی هوایی

تیم فوتبال سپاهان در شرایطی از نیروی هوایی در ورزشگاه آزادی میزبانی خواهد کرد که نتیجه این مسابقه به احتمال زیاد تعیین کننده دومین تیم صعود کننده گروه است.

به گزارش ایراسین به نقل از ورزش‌سه، شرایط در گروه سوم رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا طوری رقم خورده که حالا سپاهان و نیروی هوایی در حالی در چارچوب هفته پنجم رقابت‌های لیگ برتر به مصاف هم می‌روند که هر دو ۷ امتیازی هستند.

نیروی هوایی و سپاهان مسابقات را با تساوی ۲ بر ۲ برابر هم آغاز کردند و سپس سپاهان آماده مصاف پرحاشیه برابر الاتحاد شد و نیروی هوایی هم به مصاف آلمالیق رفت.

در هفته سوم و چهارم سپاهان در دو بازی رفت و برگشت موفق به کسب ۶ امتیاز از آلمالیق شد و در سوی دیگر نیروی هوایی یک شکست در عراق و یک پیروزی خیره‌کننده را در عراق مقابل الاتحاد تجربه کرد و با پیروزی برابر این تیم پایان کار نونو اسپریتو سرمربی پرتغالی زردپوشان عربستانی رقم خورد.

1959193

دیدار دو تیم سپاهان و نیروی هوایی در بازی رفت با تساوی ۲ بر ۲ تمام شد. برای سپاهان دانشگر و محمد قربانی گل زدند.

ضلع سوم این گروه الاتحاد است که در پایان هفته پنجم ۹ امتیاز دارد. البته اگر ماجراهای عجیب و غریب مربوط به بازی الاتحاد و محکم عجیب و سنگین کمیته انضباطی کنفدراسیون فوتبال آسیا علیه نماینده نبود، احتمالا الان شرایط در جدول طور دیگری بود.

به هر حال در هفته پنجم شرایط طوری رقم خورده که نیروی هوایی و سپاهان ۷ امتیازی هستند و الاتحاد ۹ امتیازی تا با توجه به رویارویی نماینده عربستان با آلمالیق، برنده بازی نیروی هوایی و سپاهان در ورزشگاه آزادی یکی از مدعیان صعود به عنوان تیم برتر دوم باشد. پس در این مسابقه بازیکنان سپاهان و نیروی هوایی با تمام وجود برابر هم صف‌آرایی می‌کنند و هر چه در توان دارند برای کسب پیروزی و غلبه بر حریف خواهند گذاشت.

1959194

مصاف ایران و عراق یکی از مسابقات کلاسیک قاره محسوب می‌شود و حالا یکبار دیگر شرایط طوری رقم خورده که این حساسیت به اوج رسیده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =