طیب نیا

مدیرعامل فولاد مبارکه گفت: فولاد مبارکه به‌عنوان پیشران توسعه اقتصادی کشور علاوه بر رسالت تولید محصولات فولادی، به‌منظور توسعه زیرساخت‌های کشور نیز همواره خود را در جایگاه یک شرکت مسئولیت‌پذیر در برابر جامعه و سایر ذی‌نفعان مسئول دانسته و می‌داند.

به گزارش ایراسین، محمدیاسر طیب‌نیا، مدیرعامل فولاد مبارکه در پی کسب نخستین نشان پنج‌ستاره تعالی پایداری اظهار داشت: فولاد مبارکه به‌عنوان پیشران توسعه اقتصادی کشور علاوه بر رسالت تولید محصولات فولادی، به‌منظور توسعه زیرساخت‌های کشور نیز همواره خود را در جایگاه یک شرکت مسئولیت‌پذیر در برابر جامعه و سایر ذی‌نفعان مسئول دانسته و می‌داند.
وی افزود: «خلق آینده‌ای بهتر»، به‌عنوان یک بینش و فلسفه وجودی، همواره در راهبردهای کلان مجموعه فولاد مبارکه تأثیرگذار بوده است. ازاین‌رو توسعه را نه صرفاً در افزایش درآمد و تولید، بلکه در راستای افزایش رفاه جامعه و کشورمان نیز به‌عنوان یک رسالت بر خود لازم دانسته است.
مدیرعامل فولاد مبارکه تصریح کرد: توجه به ارتقای فرآیندهای زیست‌محیطی، کمک به حل چالش‌های اجتماعی و داشتن اقتصادی شفاف و مسئولانه در گروه فولاد مبارکه از استراتژی‌ها و راهبردهای اصلی این شرکت در کنار توسعه زیرساخت‌ها است.
طیب نیا خاطر نشان کرد: با عنایت به این‌که استفاده بهینه از منابع انرژی یکی از مهم‌ترین اصول در حوزه پایداری است، تمرکز در تولید انرژی از منابع تجدیدپذیر، کاهش برداشت آب خام با سرمایه‌گذاری در پروژه جمع‌آوری، تصفیه و بازچرخانی پساب‌های صنعتی و شهری در فرآیند تولید شرکت، نمونه‌ای از اقدامات فولاد مبارکه در این راستا است.
وی افزود: از سوی دیگر ارائه گزارش حسابرسی و بازرسی قانونی شرکت بدون بند شرط و دریافت جایزه، شفافیت مالیاتی، ناشی از توجه ویژه فولاد مبارکه به اقتصادی شفاف و مسئولانه است.
مدیرعامل فولاد مبارکه تاکید کرد: به‌یقین فولاد مبارکه از ابتدای بهره‌برداری تا کنون و پس از سی‌سال کار و تلاش در گام دوم خود با عزمی راسخ‌تر و گام‌هایی محکم‌تر به‌سوی فتح قله‌های جهانی حرکت خود را آغاز کرده است و هدف گذاری جهت دستیابی به جایگاه بیستم شرکت‌های فولادی دنیا، حرکت در مسیر فولاد سبز به‌منظور افزایش اطمینان و رضایت جامعه و بهبود فزاینده فرآیندهای زیست‌محیطی را جدی‌تر و علمی‌تر از همیشه در دستور کار قرار داده است.

محمدیاسر طیب‌نیا
مدیرعامل فولاد مبارکه

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =