رئیس جمهور

رئیس جمهور در آئین راه اندازی فاز اول نیروگاه شهید حاج احمد کاظمی فولاد مبارکه از حس ایمان، امید و امنیت در فولاد مبارکه تقدیر کرد و گفت: پیام کارکنان فولاد مبارکه برای رهبر معظم انقلاب تلاش برای آینده درخشان ایران است.

به گزارش خبرنگار ایراسین، ​​​​​​آیت الله سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور کشورمان ظهر جمعه در آئین راه اندازی فاز اول نیروگاه شهید حاج احمد کاظمی فولاد مبارکه اظهار داشت: در آستانه ولادت با سعادت پیامبر عظیم‌الشأن اسلام (ص) و امام جعفر صادق (ع) هستیم این دو مناسبت فرخنده را به همه مردم ایران و کارکنان فولاد مبارکه تبریک می‌گویم.

 وی گفت: برای بنده توفیق ارزشمندی بود در جمع کارکنان، مهندسان ،کارگران، مشاوران و مدیران فولاد مبارکه حاضر شوم و شایسته است از زحمات مدیرعامل فولاد مبارکه و سایر مدیران و کارکنان پرتلاش و مخلص این مجموعه قدردانی کنم.

مسئولیت‌های اجتماعی خوبی در فولاد مبارکه ارائه شده است

وی گفت: خدمات و مسئولیت‌های اجتماعی خوبی در فولاد مبارکه ارائه شده است و مردم هم توقع دارند به اطراف خود توجه کند؛ احداث بیمارستان، مدرسه، جاده، خانه بهداشت و ... کارهای بسیار خوبی است.

آیت الله رئیسی با بیان اینکه ما در صنایع نیاز به سرمایه گذاری داریم و اگر سرمایه‌گذاری نشود ما پیشرفت نخواهیم داشت، افزود: امروز نیاز به سرمایه گذاری داریم، سخنم با همه صنایع کشور و مسئولان دولت و مجلس و با تصمیم گیران و تصمیم سازان کشور است که اگر سرمایه گذاری نکنیم عقب می‌مانیم و موفق نخواهیم شد و اگر سرمایه گذاری کنیم قطعا بهره برداری آینده را نیز خواهیم داشت.

وی تصریح کرد: امروز اگر سرمایه گذاری نشود در صنعت نمی‌توانیم حرفی برای گفتن داشته باشیم؛ در فولاد، خودروسازی، لوازم خانگی و ... باید سرمایه گذاری شود؛ در کنار برداشت‌های روزانه و انجام مسئولیت‌های اجتماعی نباید از سرمایه گذاری برای صنعت غافل شویم، تمام صنایع روبه پیشرفت است، ما باید هزینه و سرمایه گذاری کنیم تا پیشرفت داشته باشیم.

امید و امنیت را در فولاد مبارکه شاهدیم

آیت الله رئیسی با بیان اینکه در بازدید کوتاه برخی از بخش‌های فولاد مبارکه و اظهارات کارگران به این نتیجه رسیدیم که برای سربلندی ایران و ایجاد حس امنیت و امید در بدنه صنعت عزمی راسخ وجود دارد، گفت: کارگران می‌گویند رشد تولید را به جایی خواهیم رساند که مردم احساس امید و امنیت کنند، این پیام عزیزان و کارگران فولاد مبارکه است که با عزم و اراده پولادین، عزم قوی و امید به آینده اتفاق می‌افتد.

وی اضافه کرد: کارها در فولاد مبارکه کاملا با برنامه‌ریزی دقیق پیش می‌رود، هدف‌گذاری‌های خوبی شده است، این مجموعه با برنامه، هدف، ایمان قوی، گام‌های استوار بر می‌دارد و حتما به جایگاهی در شان خود خواهد رسید.

وی افزود: اگر مسئولان فولاد مبارکه می‌خواستند به آنچه در ۳۰ سال قبل بوده اکتفا کنند نباید این توسعه را می دیدم، برنامه داشتن برای خود تامینی، استقلال و حرکت و به قول فولادی ها از سنگ تا رنگ و بیشتر از سنگ تا رنگ و همه تبدیل هایی که در زندگی مردم اتفاق می افتد، ایجاد امید است.

رئیس جمهور ادامه داد: مقام معظم رهبری به همه ما فرمودند که شرط اساسی موفقیت ایمان و امید به آینده است و این دو شرط را در فولاد مبارکه شاهد هستیم و کارکنان این شرکت آینده را بسیار درخشان می‌بینند و آینده بسیار درخشانی را رقم خواهند زد و عزیزان در این صنعت گام‌هایی که بر می‌دارند در جهت رفع مشکلات منطقه اطراف صنعت فولاد موثر باشد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =