• ۲۹ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۸
  • کد خبر: 34076
  • زمان تقریبی مطالعه : 1 دقیقه
جاده

در حال حاضر در محورهای چالوس و هراز و آزادراه تهران – شمال تردد روان است اما از ساعت ۱۲ تا ۲۴ امروز، تردد انواع وسایل نقلیه از کرج و ابتدای آزادراه تهران - شمال به سمت مرزن‌آباد ممنوع خواهد بود.

به گزارش ایراسین، طبق آخرین اطلاعیه مرکز مدیریت راه‌های کشور که تا ساعت ۱۱ امروز (شنبه ۲۹ بهمن‌ماه) به‌روزرسانی شده، محورهای شمال فاقد هرگونه مداخلات جوی هستند، با وجود این در ارتفاعات البرز مرکزی به دلیل روند افزایشی دما طی امروز و فردا احتمال وقوع بهمن وجود دارد.

در حال حاضر در محورهای چالوس، هراز، فیروزکوه، آزادراه تهران – شمال و آزاد راه قزوین – رشت ( مسیر رفت و برگشت) تردد روان است.

محور قدیم خرم‌آباد - پلدختر تا اطلاع بعدی مسدود بوده و تردد از مسیر جایگزین آزادراه خرم‌آباد - پل زال و محور خرم‌آباد - کوهدشت انجام می‌شود. محور شریانی ریگان- ایرانشهر و محورهای غیرشریانی خوانسار – بوئین و کوهرنگ - مسجد سلیمان در گردنه‌های چری، تاراز و شاه منصوری، مسدود هستند.

محدودیت‌های ترافیکی

در محور کندوان، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ الی ۲۴ امروز از کرج و ابتدای آزادراه تهران - شمال به سمت مرزن‌آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام مأمورین پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ الی ۲۴ از از مرزن‌آباد به سمت کرج و تهران به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

در محور هراز، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ الی ۲۴ امروز از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و در صورت اعلام مأمورین پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ الی ۲۴ از آب اسک به سمت رودهن (محدوده مشاء) به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 14 =