احمد سعیدبخش مدیرعامل هلدینگ آتیه فولاد نقش جهان

مدیرعامل هلدینگ آتیه ‌فولاد نقش جهان گفت: با توجه به اینکه سودآوری مطمئن و پایدار؛ دغدغه کارکنان هلدینگ آتیه ‌فولاد نقش جهان است پروژه‌های آتی این شرکت می‌توانند تأثیر  قابل توجهی را در این زمینه داشته‌باشند.

احمد سعید بخش مدیرعامل هلدینگ آتیه ‌فولاد نقش جهان در پی کسب رتبه اول از نظر شاخص فروش در گروه خدمات بازرگانی در همایش رتبه‌بندی شرکت‌های برتر ایران IMI-۱۰۰ در گفتگو با خبرنگار ایراسین اظهار کرد: افتخاری که امروز به دست آمد حاصل کار گروهی، حسن نظر، پیگیری مداوم و تلاش صادقانه همه عزیزان ما در شرکت‌های هلدینگ آتیه ‌فولاد نقش جهان است.
وی گفت: سیر کاهشی قیمت فولاد، یکی از مهم‌ترین چالش‌های هلدینگ آتیه ‌فولاد نقش جهان در سال گذشته و امسال بوده ولی با تلاش همکاران ما فعالیت‌های زیادی انجام شد تا در مجموع اقدامات تولیدی، بازرگانی، خدماتی وسرمایه گذاری از نظر سود دهی شرکت رادر حاشیه امن نگه داریم .
مدیرعامل هلدینگ آتیه ‌فولاد نقش جهان افزود: رضایت مشتری یکی از نکات مهمی است که در دستور کار همه شرکت‌های گروه قرار گرفته و به خصوص شرکت‌های خدماتی نیز در این راستا توزیع عادلانه محصولات فولاد مبارکه را دربین تولید کنندگان یکی از مهم‌ترین وظایف خود می‌دانند که در نتیجه، رضایت بالای مشتریان رقم خورده است.
وی خاطر نشان کرد: صنعت فولاد و به تبع آن، هلدینگ آتیه فولاد نقش جهان، بحران‌های زیادی را در سال ۱۴۰۰و۱۴۰۱ پشت سر گذاشته و امیدواریم با رونق بازار، شاهد نقش‌آفرینی مؤثرتر این گروه بزرگ صنعتی، در اقتصاد و صنعت کشور باشیم که در همین راستا کارخانه درحال ساخت لوله‌سازی پارتاک وهمچنین خرید کارخانه لوله‌سازی اسپیرال و کارخانه تولید بنتونیت می‌توانند تأثیر زیادی را در سودآوری مطمئن و پایداربرای سهامداران عزیزمان داشته‌باشند.
سعیدبخش تصریح کرد: فولاد تاراز نیز که در سال گذشته به خاطر فراز و نشیب‌هایی که بازار جهانی فولاد بوجود آمد دچار چالش شده بود در سال آینده با تکمیل طرحهای توسعه‌اش به وضعیتی مطلوب و درخشان خواهد رسید تا در مجموع شاهد رضایت بیشتر همه ذی‌نفعان گروه آتیه فولاد نقش جهان در سال‌های آینده باشیم.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 14 =