مس رفسنجان

مهدی کیانی کاپیتان تیم فوتبال مس رفسنجان مقابل فولاد مبارکه سپاهان غایب است.

به گزارش ایراسین، تیم فوتبال مس رفسنجان در اولین هفته نیم فصل دوم روز شنبه، دوم بهمن 1400 میزبان فولاد مبارکه سپاهان است که این تیم دو غایب سرشناس مقابل شاگردان محرم نویدکیا خواهد داشت. شاهین توکلی مدافع مسی‌ها که پیش از بازی با پدیده در یک هشتم نهایی جام حذفی، دچار بریدگی در دست و پای خود شد، قادر به همراهی این تیم مقابل سپاهان نیست. توکلی بر اثر سر خوردن هنگام دوش گرفتن و برخورد با شیشه، دچار قطع تاندون انگشت دست و همچنین بریدگی پا شد. حال عمومی این بازیکن خوب است اما باید روند درمانی خودش را پشت سر بگذارد و پس از باز کردن بخیه‌ها می‌تواند تمرینات خود را از سر گیرد.

مهدی کیانی کاپیتان تیم مس رفسنجان نیز به دلیل مشکلی که در کمر خودش دارد به فیزیوتراپی مشغول است و نمی‌تواند تیم را در بازی این هفته همراهی کند. هافبک با تجربه مس که آخرین بار مقابل استقلال تهران و در اواخر بازی وارد زمین شد، مقابل پدیده نیز غایب بود تا روند درمانی‌اش به طور کامل طی شود.

مهرداد رضایی دیگر بازیکن مصدوم مس رفسنجان بود که مقابل پدیده بازی نکرد اما کادرپزشکی در تلاش است تا وی برای بازی با طلایی‌پوشان اصفهانی به مرز آمادگی برسد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 2 =