فولاد سفیددشت

با وجود وضع محدودیت­‌های سراسری مصرف برق در تابستان و مصرف گاز طبیعی از اواسط پاییز سال جاری، تلاشگران فولاد سفیددشت در نه ماهه این سال موفق به تولید بیش از ۶۵۰ هزار تن آهن اسفنجی شدند.

به گزارش ایراسین، مدیر عملیات فولاد سفیددشت با اعلام این خبر افزود: علی‌رغم وجود محدودیت جدی در مصرف انرژی الکتریکی از تیرماه تا شهریورماه و همچنین محدودیت مصرف گاز طبیعی از آبان‌ماه و به تبع آن کاهش ۲۵ تا ۳۰ درصدی نرخ تولید در دوره‌های یاد شده که در حال حاضر نیز ادامه دارد، به دلیل وضعیت مطلوب تولید در سه ماهه نخست امسال، برنامه نه ماهه تولید محصول در واحد احیاء مستقیم شرکت فولاد سفیددشت به میزان ۱۰۰ درصد محقق گردید.

ایمان سلیمانی خاطر نشان کرد: با وجود عزم فولاد سفیددشت برای تولید ۸۰۰ هزار تن آهن اسفنجی در سال ۱۴۰۰، پیش‌بینی می‌شد وجود موانعی از قبیل همه‌گیری ویروس کرونا و مهم‌تر از آن محدودیت مصرف انرژی، تحقق این برنامه را با مشکلاتی مواجه کند که با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، تعاملات سازنده با مسئولان استانی و تلاش تمامی همکاران، توانستیم به برنامه تولید محصول در نه ماهه ابتدایی سال دست یابیم.

وی در پایان تصریح کرد: با همت و تلاش کارکنان سخت‌کوش شرکت و همچنین تأمین انرژی مورد نیاز، امید است برنامه تولید ۸۰۰ هزار تن محصول در پایان سال محقق شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =