هندبال

سی و چهارمین دوره لیگ برتر هندبال آقایان کشور با انجام دو بازی آغاز گردید.

به گزارش ایراسین، سی و چهارمین دوره رقابت های لیگ برتر هندبال مردان باشگاه های کشور از امروز شنبه ۲۳ مردادماه ۱۴۰۰ بصورت متمرکز در سالن خانه هندبال سردار شهید حاج قاسم سلیمانی تهران آغاز شد که در اولین روز ذوب آهن اصفهان، تیم پاس ناجا قم را شکست داد، سپاهان نوین مغلوب نیروی زمینی شهید شاملی کازرون (قهرمان فصل گذشته) شد و بازی سوم بین تیم های مس کرمان و ستارگان دشتستان به علت تاخیر تیم ستارگان برای حضور در محل تست گیری کرونا لغو شد.

سپاهان نوین ۲۰ - نیروی زمینی شهید شاملی کازرون ۲۵   

دو تیم سپاهان نوین و نیروی زمینی شهید شاملی کازرون، فصل جدید لیگ برتر را افتتاح کردند. در این بازی که «مانوئل مونتایا فرناندز» سرمربی تیم ملی هندبال نیز از نزدیک نظاره گر آن بود، قهرمان فصل گذشته لیگ برتر تیم تازه وارد سپاهان نوین را به سختی شکست داد.

نیروی زمینی شهید شاملی کازرون با هدایت محمدرضا رجبی بازیکن سابق تیم ملی، نیمه اول این دیدار را ۱۰ بر ۹ به سود خود به پایان رساند هر چند که دو تیم در این نیمه بازی نزدیکی از خود به نمایش گذاشتند.

در نیمه دوم نماینده کازرون توانست اختلاف خود را بیشتر کند و در نهایت شاگردان شهداد مرتجی با نتیجه ۲۰ بر ۲۵ شکست را پذیرا شدند.

پاس ناجا قم ۲۴ - ذوب آهن اصفهان ۲۹

نیمه نخست این دیدار ۱۶ بر ۱۲ به سود ذوب آهن به پایان رسید. در نیمه دوم ذوب آهن اختلاف امتیازی خود را حفظ کرد و با یک بازی یکدست و هماهنگ توانست با پیروزی از میدان مسابقه خارج شود.

لغو دیدار مس کرمان و ستارگان دشتستان

سومین دیدار امروز قرار بود بین تیم های ستارگان دشتستان و صنعت مس کرمان برگزار شود که به دلیل نرسیدن جواب آزمایش تست کرونای تیم ستارگان دشتستان در ساعت مقرر، برگزار نشد و تصمیم گیری در خصوص این دیدار توسط کمیته مسابقات در روز های آینده انجام می گیرد.

بر اساس اعلام کمیته مسابقات تیم ستارگان دشتستان مطابق با برنامه اعلام شده به تیم ها می بایست روز گذشته (جمعه ۲۲ مردادماه) جهت تست کرونا در محل تست گیری حاضر می شد که با توجه به رسیدن این تیم در ساعت ۸:۳۰ صبح امروز شنبه ۲۳ مرداد ماه به محل تست گیری، آزمایش تست کرونای این تیم دیرتر از تیم های دیگر گرفته شد و تا ساعت ۱۷:۳۰ امروز جواب تست کرونای تیم ستارگان دشتستان توسط آزمایشگاه معرفی شده از سوی فدراسیون پزشکی ورزشی اعلام نگردید و بر اساس قوانین برگزاری این رقابت ها از ورود تیم ستارگان دشتستان به محل برگزاری مسابقات جهت پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و رعایت دقیق اجرای پروتکل های بهداشتی جلوگیری به عمل آمد.

گفتنی است اصفهان با سه نماینده به نام های فولاد مبارکه سپاهان، ذوب آهن و سپاهان نوین به همراه تیم های پاس ناجا قم، مس کرمان، ستارگان دشتستان، نیروی زمینی شهید شاملی کازرون، نفت و گاز گچساران، زغال سنگ طبس و رعد پدافند آمل در این رقابت ها شرکت خواهند کرد.

نتایج و برنامه مرحله اول از دور رفت لیگ برتر هندبال باشگاه های مردان کشور به شرح ذیل است:

شنبه ۲۳ مرداد ۱۴۰۰:

پاس ناجا قم ۲۴ - ذوب آهن اصفهان ۲۹

سپاهان نوین ۲۰ - نیروی زمینی شهید شاملی کازرون ۲۵

مس کرمان - ستارگان دشتستان(لغو شد)

یکشنبه ۲۴ مرداد ۱۴۰۰:

نفت و گاز گچساران – فولاد مبارکه سپاهان اصفهان

زغال سنگ طبس – رعد پدافند آمل

دوشنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۰:

مس کرمان - ذوب آهن اصفهان

نیروی زمینی شهید شاملی کازرون - پاس ناجا قم

سه شنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۰:

ستارگان دشتستان - نفت و گاز گچساران

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =