بیمار کرونا - کرونا

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: در شبانه روز گذشته ۴۸۸ مورد جدید کرونا در استان اصفهان شناسایی شده است و ۲۱ نفر هم فوت شده اند.

آرش نجیمی در گفت و گو با خبرنگار ایراسین با اشاره به اینکه  اگرچه روند ابتلا به کرونا در استان اصفهان کاهشی است اما میزان آن کم و هشدار دهنده است، اظهار کرد: در شبانه روز گذشته از دو هزار و ۲۳۳ بیمار مشکوک به کرونا ۴۸۸ مورد قطعی شناسایی شد و ۱۶۰ نفر از این بیماران در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری شده‌اند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با بیان اینکه طی ۲۴ ساعت اخیر۱۳۱ بیمار بهبود یافته کرونا از مراکز درمانی ترخیص شده‌اند، اضافه کرد: این در حالی است که هنوز ۸۲۳ بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری هستند.

وی اضافه کرد: ۱۸۹ نفر از افراد بستری در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در بخش مراقبت‌های ویژه نگهداری می‌شوند.

نجیمی با اشاره به مرگ و میر۲۱ بیمار مشکوک و قطعی به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ابراز داشت: در شبانه روز گذشته ۱۰ مورد مثبت قطعی فوت با کرونا گزارش شده است. 

شناسایی ۴۸۸ مورد جدید کرونا در اصفهان/فوت ۲۱ نفر

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 4 =