کرونا

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از شناسایی ۱۵۷ مورد جدید ابتلا به کرونا خبر داد و نسبت به افزایش موارد جهش یافته در اصفهان هشدار داد.

آرش نجیمی در گفت‌وگو با خبرنگار ایراسین با هشدار افزایش تعداد موارد جهش یافته کرونا در اصفهان اظهار داشت: در حال حاضر شهرضا به وضعیت نارنجی رسیده است و با توجه به قدرت بسیار زیاد سرایت ویروس جهش یافته احتمال افزایش یک باره ابتلا به کرونا دور از انتظار نیست.

وی افزود: رعایت فاصله گذاری اجتماعی، استفاده از ماسک بیش از پیش ضرورت دارد.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان اظهار داشت: در شبانه روز گذشته از یک هزار و ۲۲۸ بیمار مشکوک به کرونا ۱۵۷ مورد قطعی شناسایی شد و ۵۱ نفر از این بیماران در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری شده‌اند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با بیان اینکه طی ۲۴ ساعت اخیر۹۹بیمار بهبود یافته کرونا از مراکز درمانی ترخیص شده‌اند، اضافه کرد: این در حالی است که هنوز ۳۹۰ بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری هستند.

وی اضافه کرد: ۵۸ نفر از افراد بستری در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در بخش مراقبت‌های ویژه نگهداری می‌شوند.

نجیمی با اشاره به مرگ و میر ۴ بیمار مشکوک و قطعی به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ابراز داشت: در شبانه روز گذشته یک نفر با تست قطعی کرونا فوت شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =