افتتاحیه نمایشگاه خودرو

نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی قطعات، لوازم و مجموعه‌های خودرو تهران دقایقی قبل با حضور عباس علی آبادی، وزیر صنعت، معدن و تجارت آغاز به کار کرد.

به گزارش خبرنگار ایراسین، نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی قطعات، لوازم و مجموعه‌های خودرو تهران دقایقی قبل با حضور عباس علی‌آبادی وزیر صنعت، معدن و تجارت، جواد توسلی مهر مدیرعامل شرکت سایپا و تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در محل دائمی برگزاری نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران آغاز به کار کرد.

شرکت فولاد مبارکه به همراه شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری که یکی از شرکت‌های زیرمجموعه این گروه بزرگ صنعتی است برای ارائه آخرین دستاوردها و توانمندی‌های خود در زمینه تولید ورق خودرو در سالن ۷ این نمایشگاه حضور دارد.

گفتنی است نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی قطعات، لوازم و مجموعه‌های خودرو تهران به عنوان یکی از رویدادهای بزرگ و مهم خودرو در خاورمیانه از امروز به مدت چهار روز برگزار می‌شود.

فراهم شدن بستر مناسب برای ارائه جدیدترین محصولات حوزه خودرو، معرفی آخرین تکنولوژی‌ها و دستاوردهای صنعت خودروسازی، مهیا کردن بستری مناسب به منظور حمایت از تولیدکنندگان ایرانی وشرکت‌های فعال حاضر در نمایشگاه، ارائه جدیدترین نتایج حاصل از پژوهش‌های صنعت خودروسازی، اشتغال‌زایی و جذب علاقه‌مندان این حوزه، افزایش صادرات تولیدات داخلی، عقد قرارداد و همکاری میان شرکت‌های داخلی و خارجی و دریافت اطلاعات روز صنعت خودرو از اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

شایان ذکر است، شرکت بازرگانی بین المللی ای درو مجری برگزاری نمایشگاه خودرو ۱۴۰۳ است و این نمایشگاه از ساعات ۸ صبح الی ۱۶ بعد از ظهر میزبان بازدیدکنندگان و علاقمندان است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =