• ۱۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۹:۳۹
  • کد خبر: 54907
  • readingTime: ۱ دقیقه
استانداری

مدیرکل دفتر فنی استانداری اصفهان از تکمیل باند دوم جاده داران_الیگودرز تا پنج ماه آینده، خبر داد و گفت: از عملیات اجرایی باند دوم این مسیر ۱۶ کیلومتر باقی مانده است که در صورت احداث، دو باند در اختیار مردم قرار خواهد گرفت.

به گزارش خبرنگار ایراسین، محمد یوسف زاده با اعلام این خبر، اظهار کرد: در نشستی با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان فرایند اجرای پروژه باند دوم جاده داران_ الیگودرز با حضور فرمانداران شهرستان‌های فریدن و بوئین‌میاندشت، مدیران کل دستگاه‌های اجرایی و قضائی و با حضور پیمانکار پروژه در دفتر معاونت عمرانی استانداری بررسی شد.

مدیرکل دفتر فنی استانداری اصفهان افزود: محوری جهت رفت و آمد از شهر داران واقع در استان اصفهان به شهرستان الیگودرز در استان لرستان موجود است.

وی ادامه داد: از عملیات اجرایی باند دوم این مسیر ۱۶ کیلومتر باقی مانده است که در صورت احداث، دو باند در اختیار مردم قرار خواهد گرفت.

مدیرکل دفتر فنی استانداری اصفهان گفت: در خصوص تکمیل این پروژه مقرر شد با هماهنگی و مساعدت مجری طرح‌های زیربنایی و اداره کل راهداری استان، ۱۶ کیلومتر باقی مانده توسط پیمانکار تا پنج ماه آینده تکمیل شود و اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای اصفهان نیز تحویل‌گیری و اعتبار ایمنی جاده را انجام دهد.

یوسف‌زاده اظهار کرد: همچنین مقرر شد اداره کل راهداری استان روکش ترمیم آسفالت جاده قدیم را انجام دهد تا در پنج ماه آینده جاده امن و دو خطه‌ای را در اختیار مردم قرار دهیم.

وی در پایان اضافه کرد: در راستای انجام این پروژه تقسیم کار شده است تا با استفاده از اعتبارات ملی و مساعدت استان این پروژه در مدار خدمت‌رسانی قرار بگیرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 9 =