• ۲۸ فروردین ۱۴۰۳ - ۱۵:۴۴
  • کد خبر: 52522
  • readingTime: ۱ دقیقه
هشدار هواشناسی

کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی اصفهان گفت: هشدار نارنجی هواشناسی برای مناطق جنوبی استان از جمله سمیرم، شهرضا و دهاقان و شهرهای نائین و ورزنه و هشدار سطح زرد هواشناسی برای امروز در کلیه مناطق استان صادر شده است.

محمد رضا رفیعی روز سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایراسین با اشاره به وضعیت جوی استان اظهار کرد: فعالیت سامانه بارشی به صورت رگبارهای بهاری و وزش باد به نسبت شدید تا شدید در بیشتر مناطق استان خواهد بود.

وی اظهار کرد: بارش باران در برخی مناطق غربی و جنوبی استان از جمله بویین میاندشت، فریدونشهر و چادگان آغاز شده است.

رفیعی خاطرنشان کرد: هشدار نارنجی هواشناسی برای مناطق جنوبی استان از جمله سمیرم، شهرضا و دهاقان و شهرهای نائین و ورزنه و هشدار سطح زرد هواشناسی برای امروز در کلیه مناطق استان صادر شده است.

کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی اصفهان خاطرنشان کرد: دمای کلانشهر اصفهان در گرم‌ترین ساعت شبانه روز گذشته به ۲۳ و در خنک‌ترین ساعت به ۱۵ درجه سانتی‌گراد رسید.

رفیعی افزود: بادرود با دمای ۲۹ و فریدونشهر با چهار درجه سانتی‌گراد گرم‌ترین و خنک‌ترین نقاط استان در شبانه روز گذشته بودند.

شایان ذکر است که بر اساس هشدار مرکز پیش‌بینی سازمان هواشناسی کشور، رنگ زرد برای آگاهی بخشی، رنگ نارنجی برای حفظ آمادگی و رنگ قرمز برای اقدام است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 5 =