نمای کلی فولاد مبارکه

در پی انتشار خبر کذبی در پایگاه خبری نود اقتصادی، روابط عمومی شرکت فولاد مبارکه با انتشار جوابیه‌ای، خبر منتشر شده را تکذیب کرد.

به گزارش خبرنگار ایراسین، در پی انتشار خبر کذبی مبنی بر پاداش ۱۸ میلیارد تومانی فولاد مبارکه اصفهان به اعضای هیأت‌مدیره در پایگاه خبری نود اقتصادی، روابط عمومی شرکت فولاد مبارکه با انتشار جوابیه‌ای، خبر منتشر شده را تکذیب کرد. در این جوابیه خطاب به مدیرمسئول نود اقتصادی آمده است:

"متأسفانه روز سه‌شنبه ۱۱ مردادماه ۱۴۰۱ خبری با عنوان«پاداش ۱۸ میلیارد تومانی فولاد مبارکه اصفهان به اعضای هیأت‌مدیره»، در آن رسانه منتشر شد که منجر به تشویش اذهان عمومی و نگرانی ذینفعان این شرکت گردید که در این راستا موارد ذیل توضیح داده می‌شود:

۱- مبلغ ۱۸ میلیارد تومان پاداش هیات‌مدیره مربوط به حدود ۱۳۰ شرکت از زیرمجموعه‌های فولاد مبارکه است که در وجه اشخاص حقوقی(و نه حقیقی) شرکت‌های مذکور پرداخت گردیده است(موضوع یادداشت شماره ۷ صورت‌های مالی حسابرسی‌شده گروه فولاد مبارکه)

۲- مبلغ پاداش هیأت‌مدیره شرکت اصلی(که یکی از ۱۳۰ شرکت فوق است)، طبق مصوبه مجمع، مبلغ ۷۰۰ میلیون تومان بوده و نه ۷ میلیارد تومان. این ۷۰۰ میلیون تومان نیز مربوط به اشخاص حقوقی هیأت‌مدیره بوده و به هیچ وجه به حساب اشخاص حقیقی واریز نشده و به حساب‌های حقوقی واریز شده است."

تکذیب خبر وبسایت نود اقتصادی توسط روابط عمومی فولاد مبارکه

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 5 =