آهک سازی فولاد سنگ

مدیر بهره‌برداری و رئیس واحد آهک سازی شرکت فولادسنگ مبارکه گفت: علاوه بر ثبت رکورد تولید روزانه آهک کلسینه در واحد آهک‌سازی توسط دو کوره به میزان ۹۰۵ تن در روزهای ابتدایی خردادماه، این واحد توانست به رکورد تولید ماهیانه به میزان ۱۲ هزار و ۱۰۰ تن در کوره شماره ۲ دست یابد.

به گزارش ایراسین، علی شجاعی، مدیر بهره‌برداری و رئیس واحد آهک سازی شرکت فولادسنگ مبارکه، اظهار کرد: به مدد الهی و تلاش کارکنان واحد آهک‌سازی شرکت فولادسنگ مبارکه، رکورد تولید ماهیانه در کوره شماره ۲ به مقدار ۱۲ هزار و ۱۰۰ تن ارتقا یافت.

وی افزود: واحد آهک‌سازی شرکت فولادسنگ مبارکه علاوه بر ثبت رکورد تولید ماهیانه درخردادماه توانسته بود در سوم خردادماه، با شکست رکورد پیشین، توسط دو کوره سقف تولید روزانه آهک کلسینه را به میزان ۹۰۵ تن در شبانه‌روز جابه‌جا کند.

 آهک فولاد سنگ

مدیر بهره‌برداری و رئیس واحد آهک سازی شرکت فولادسنگ مبارکه ضمن قدردانی از تلاش کارکنان واحد آهک‌سازی، گفت: ثبت رکورد تولید روزانه و ماهیانه در واحد آهک‌سازی شرکت فولادسنگ مبارکه از همت و غیرت کارکنان و مدیریت و برنامه‌ریزی و هماهنگی سایر واحدها خبر می‌دهد و امیدواریم با تلاش شبانه‌روزی تولید در این شرکت به رغم محدودیت‌ها تداوم یابد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =