ورق خودرو

مدیرعامل شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری گفت: استقرار فنّاوری‌های جدید، به‌کارگیری آخرین دستاوردهای فنی و همچنین افزایش تبادل‌نظرها و همکاری‌های فنی با خودروسازان بزرگ کشور موجب تسریع در روند خودکفایی صنعت خودروسازی کشور است.

به گزارش ایراسین، حمید شجاعی استقرار فنّاوری‌های جدید، به‌کارگیری آخرین دستاوردهای فنی و همچنین افزایش تبادل‌نظرها و همکاری‌های فنی با خودروسازان بزرگ کشور را موجب تسریع در روند خودکفایی صنعت خودروسازی کشور دانست.
مدیرعامل شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری در نشستی با جمعی از معاونین، مدیران و روسای گروه صنعتی ایران‌خودرو، به‌کارگیری فناوری‌های مدرن و تحول‌گرا در خط تولید این شرکت را زمینه‌ساز تولید گریدهای نوینی از ورق گالوانیزه در آن دانست و بر لزوم همفکری و هم‌افزایی با ظرفیت‌های دانشی و ایده پرداز حاضر در مجموعه‌های خودروسازان بزرگ کشور ازجمله شرکت ایران‌خودرو تأکید کرد.

حمید شجاعی با ارائه گزارشی از اقدامات بهبودگرا در خصوص ارتقاء سطح کیفی ورق های تولیدی این شرکت، افزود: تأمین حداکثر نیاز صنایع خودروسازی به محصولات گالوانیزه با استانداردهای بین‌المللی رسالت و اولویت اصلی شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری است و استراتژی این مجموعه فراهم‌سازی زیربناها و ایجاد بستری برای حرکت به سمت افزایش تولیدات باکیفیت و خاص مد نظر صنایع بزرگ بویژه خودروسازان کشور است.

وی افزود: این مجموعه در تلاش است با جدیت و ترسیم درست نقشه راه و به ثمر رساندن پروژه های توسعه‌ای مدنظر خویش، تولید گریدهای جدید ورق گالوانیزه با کیفیت سطح رویه ویژه استفاده در بدنه ی نمایان خودرو را محقق و نیاز گروه صنعتی ایران‌خودرو را مرتفع سازد.

ورق خودرو مجموعه‌ای پویا و دانش محور است

در ادامه معاون خرید شرکت ساپکو با بیان اینکه شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری مجموعه‌ای پویا و دانش‌محور است که توانسته ورق‌های با ویژگی های نزدیک به کیفیت جهانی را تولید کند، افزود: باید چنین مجموعه‌ای را تحسین کرد، چرا که به معنای واقعی توانسته دانش را در تسلط خود گرفته و با توانمندی خویش آن را به شکلی مطلوب پیاده‌سازی کند.

سید حسین میرسعیدی اظهار داشت: دقت در کیفیت تولید ورق‌های گالوانیزه در حوزه خودروسازی زمینه‌ساز دستیابی صنعت خودروسازی کشور به محصولاتی استاندارد گردیده و همین امر این شرکت را به یک مجموعه پیشرو مبدل ساخته است.
وی با بیان اینکه یکی از افتخارات صنعت خودرو کشور خودکفایی ۹۳ درصدی از جهت تولید ورق‌های خودرویی است، افزود: رسیدن به این درصد از خودکفایی را مدیون مجموعه‌های چون شرکت فولاد مبارکه و به تبع آن شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری هستیم، زیرا هم در میزان تولید و هم تنوع محصولات، توانسته‌اند نیاز صنایع خودرو ساز کشور را به‌سرعت اجابت کرده و این خود یک افتخار بزرگ و ملی است.
معاون خرید شرکت ساپکو نگاه به آینده و توجه به روند رو به رشد فنّاوری در دنیا را از مولفه های کسب موفقیت‌های پیاپی شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری برشمرد و افزود: یکی از اساسی‌ترین شاخصه‌های پیشرفت صنعت خودرو کشور قطع وابستگی این مجموعه‌ها از واردات ورق گالوانیزه ویژه استفاده در مجموعه‌های خودروسازی کشور بوده که این امر به دست توانمند کارکنان این شرکت محقق گردیده است.

این نشست با تشریح فرآیند تولید، بازرسی و کنترل کیفی محصولات گالوانیزه خودرویی ادامه و سپس با بازدید از فرآیند خط تولید شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری به پایان رسید.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 7 =