مدارس

معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: مدارس نوبت اول متوسطه و ابتدایی از اول آذرماه به صورت حضوری برگزار می شود.

آذر کیوان امیرپور در گفت‌وگو با خبرنگار ایراسین اظهار کرد: مدارس متوسطه نوبت دوم از نیمه آبان متناسب با شیوه‌نامه‌های بهداشتی ابلاغ‌شده، بازگشایی‌شده است و مدارس نوبت اول متوسطه و ابتدایی هم از اول آذرماه به صورت حضوری برگزار می‌شود.

معاون تربیت‌بدنی و سلامت اداره کل آموزش‌وپرورش استان اصفهان بیان کرد: اگر دانش‌آموزی در کلاس درس علائم کرونا داشته باشد، کل کلاس به مدت دو هفته تعطیل می‌شود و تاکنون به واسطه بازگشایی موردی از ابتلا به کرونا نداشتیم.

وی در ادامه به آمار واکسیناسیون دانش آموزان اشاره‌ای کرد و گفت: ۳۶۳ هزار نفر دانش‌آموز ۱۲ تا ۱۸ سال در اصفهان واکسن دریافت کرده‌اند و بیش از ۲۰۴ هزار نفر از دانش آموزان دز دوم واکسن کرونا را دریافت کردند.

امیرپور با اشاره به اینکه آمار دقیقی از حضور دانش آموزان متوسطه دوم نداریم، گفت: با توجه به اینکه شهر قرمزی در استان اصفهان نداریم تمام مدارس متوسطه دوم اقدام به بازگشایی کردند. بازگشایی مدارس متناسب با شرایط فیزیکی مدارس و امکانات موجود است و اولویت با آموزش حضوری است و هیچ مدیر مدرسه‌ای نمی‌تواند به صورت شخصی برای آموزش حضوری و مجازی تعیین تکلیف کند.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 15 =