اکسیژن کرونایی کرونا

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با اشاره به شناسایی ۳۹۵ مورد جدید ابتلا به کرونا، گفت: روند کرونا در اصفهان کاهشی شده است و آمار مرگ ومیر هم روند به ۲۷ نفر کاهش یافته است.

آرش نجیمی در گفت و گو با خبرنگار ایراسین با اشاره به شتاب واکسیناسیون در اصفهان اظهار کرد: در شبانه روز گذشته از هزار و ۲۹۷ بیمار مشکوک به کرونا ۳۹۵ مورد قطعی شناسایی شد و ۳۰۹ نفر از این بیماران در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری شده‌اند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با بیان اینکه طی ۲۴ ساعت اخیر ۳۶۸ بیمار بهبود یافته کرونا از مراکز درمانی ترخیص شده‌اند، اضافه کرد: این در حالی است که هنوز دو هزار  و ۲۵۱ بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری هستند.

وی اضافه کرد: ۳۸۳ نفر از افراد بستری در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در بخش مراقبت‌های ویژه نگهداری می‌شوند.

نجیمی با اشاره به مرگ و میر۲۷ بیمار مشکوک و قطعی به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ابراز داشت: در شبانه روز گذشته ۲۱ مورد مثبت قطعی فوت با کرونا گزارش شده است. 

شناسایی ۳۹۵ مورد جدید ابتلا به کرونا/فوت ۲۷ نفر

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 13 =