• ۲۱ تیر ۱۴۰۳ - ۱۰:۴۴
  • کد خبر: 57227
  • readingTime: ۱ دقیقه
آزمون استخدامی آموزش و پرورش

مدیرعامل شرکت توانیر از آمادگی صنعت برق برای تأمین برق پایدار مراکز برگزاری آزمون سراسری طی امروز و فردا (پنجشنبه و جمعه) خبر داد.

به گزارش ایراسین، مصطفی رجبی مشهدی افزود: به رغم افزایش شدید دما و به تبع آن رشد شدت مصرف برق در کشور، صنعت برق تمام توان خود را برای تأمین برق پایدار کشور به ویژه طی امروز و فردا که مرحله دوم کنکور سراسری در کشور برگزار می‌شود به کار بسته و علاوه بر اتخاذ تمهیدات لازم در این خصوص، نیروهای عملیاتی خود را به منظور نظارت و آماده‌باش کامل در مراکز برگزاری آزمون مستقر کرده است.

وی از استقرار و ورود دیزل ژنراتورهای سیار به مدار برای اطمینان از پایداری شبکه برق مراکز برگزاری کنکور خبر داد و تصریح کرد: سامانه ١٢١ مرکز اتفاقات برق همچون همیشه به صورت شبانه روزی در صورت بروز هرگونه خاموشی و خسارت ناشی از حوادث شبکه برق آماده اند تا در صورت دریافت گزارش‌های احتمالی، در کمترین زمان ممکن نسبت به رفع نقص شبکه و پایداری برق شهروندان و به ویژه مراکز برگزاری آزمون اقدام کنند.

مدیرعامل توانیر در عین حال خاطرنشان ساخت: برنامه ریزی لازم در خصوص اطمینان از پایداری برق حوزه‌ها صورت گرفته و آموزش‌های لازم نیز به مسؤولان این حوزه‌ها به منظور تسهیل ارتباط با نیروهای عملیاتی و حوادث این شرکت برای رفع مشکلات احتمالی پیش آمده در حوزه برق ارائه شده است.

سخنگوی صنعت برق ضمن آرزوی موفقیت در آزمون سراسری برای آینده سازان کشور گفت: نیروهای عملیاتی صنعت برق تمامی تلاش خود را به کار خواهند بست تا کوچک‌ترین اختلالی در تأمین برق حوزه‌های برگزاری آزمون کنکور سراسری ایجاد نشود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 1 =