• ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۸:۱۷
  • کد خبر: 54389
  • readingTime: ۱ دقیقه
روز ملی معدن

سعید عسکرزاده، دبیر برگزاری همایش نکوداشت روز ملی معدن طی انتشار یک اطلاعیه ضمن تسلیت حادثه دلخراش ریس جمهور، وزیر امور خارجه و هیئت همراه از لغو این همایش خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایراسین، بنا بر اعلام سعید عسکرزاده، دبیر برگزاری همایش نکوداشت روز ملی معدن، این رویداد که بنا بود فردا، سه شنبه به تاریه یکم خرداد ماه در محل اتاق بازرگانی ایران برگزار شود در پی شهادت سیدابراهیم رئیسی، رئیس جمهور، حسین امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه و جمعی از همراهان لغو شد.

در متن این اطلاعیه آمده است: با سلام و عرض تسلیت به مناسبت حادثه‌ی دلخراش شهادت رئیس‌جمهور، وزیر امورخارجه و هیئت همراه ایشان، ضمن عذرخواهی به اطلاع می‌رساند که همایش مذکور در روز اول خرداد برگزار نخواهد شد.

در صورت تمایل وزارت صنعت، معدن و تجارت برای برگزاری این رویداد، زمان و مکان آن متعاقباً اطلاع‌رسانی خواهد شد. همچنین به‌نوبه خود از معاون اول محترم رئیس جمهور، وزیر محترم صنعت، معدن و تجارت، وزیر محترم امور اقتصاد و دارایی، نمایندگان محترم مجلس، میز معدن سازمان صداوسیما، سخنرانان محترم و اعضای محترم بخش‌های اجرایی و تولید محتوا، اعم از اعضای شورای سیاست‌گذاری، کمیته راهبری و کمیته اجرایی این مراسم به جهت صرف وقت، اهتمام و توجه ویژه به این رویداد بزرگ معدنی، تشکر و قدردانی می‌نمایم و از تمامی میهمانان ارجمند خارجی و داخلی اعم از سفرا، پیشکسوتان، اندیشمندان، دانشگاهیان، خبرنگاران، متخصصان و فعالان بخش معدن و صنایع معدنی که برای حضور در این رویداد برنامه‌ریزی نموده بودند، صمیمانه پوزش می‌طلبم.

سعید عسکرزاده دبیر برگزاری همایش نکوداشت روز ملی معدن

همایش نکوداشت روز ملی معدن ‌لغو شد

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 10 =