آیین معارفه مدیرعامل جدید باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد مبارکه سپاهان

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد مبارکه سپاهان گفت: تمام تلاشم این است که خودم را صددرصد وقف مأموریتی که پذیرفته‌ام، بکنم و در راستای اعتلای نام بزرگ ایران، اصفهان و سپاهان قدم بردارم.

به گزارش خبرنگار ایراسین، بعد از ظهر دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۳ آیین معارفه مهدی آذربایجانی، مدیرعامل جدید باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد مبارکه سپاهان با حضور محمدیاسر طیب‌نیا، مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه، رضا امینی، شهردار اهواز و تعدادی از معاونین و مدیران ارشد شرکت فولاد مبارکه و همچنین تعدادی از اعضای هیئت مدیره و مدیران باشگاه فرهنگی ورزشی سپاهان در دفتر شرکت فولاد مبارکه در اصفهان برگزار شد.

مهدی آذربایجانی، مدیرعامل جدید باشگاه فولاد مبارکه سپاهان در این آیین ضمن ابراز خرسندی از حضورش در باشگاه بزرگ سپاهان اظهار کرد: هر نتیجه خوبی که در این باشگاه اتفاق بیفتد شادی و نشاط مردم را به همراه دارد و این برایم از همه چیز ارزشمندتر است.

وی با بیان اینکه توجه به نشاط اجتماعی را در باشگاه فولاد مبارکه سپاهان در دستور کار قرار خواهیم داد، اضافه کرد: در نگاه تحولی ما درصدد هستیم که حال مجموعه خود را به سمت بهترین حال ببریم. به دنبال ایجاد حال خوب برای مردم هستیم و اگر امروز در باشگاه سپاهان هستم، دلیل آن مهم بودن حال خوب مردم است.

مدیرعامل باشگاه فولاد مبارکه سپاهان با بیان اینکه شرکت فولاد مبارکه در ۲ قطب تولید و نشاط اجتماعی به دنبال حال خوب مردم است، افزود: زمانی که تیم فوتبال سپاهان از آنِ سیمان سپاهان بود پدرم مشاور تیم و من هوادار سپاهان بودم و همواره ریز اخبار باشگاه را دنبال می‌کردم. همچنین به عنوان یک ورزشکار حرفه‌ای ورزش را درک می‌کنم و خوشبختانه در رشته‌ای کار کرده‌ام که قاعده و قانون در آن بسیار ارزشمند است و مطمئنم اگر قانونی رعایت نشود موفق نخواهیم بود.

آذربایجانی در ادامه با بیان اینکه چالش اصلی باشگاه‌داری در کشور بحث مدیریتی است، گفت: بنده در حوزه مدیریتی تجربه‌های مختلفی داشته‌ام و تجربه مدیریتی در شهرداری اهواز من را آب دیده کرده است و به نظر می‌رسد که می‌توان از این تجربه برای بهبود اتفاقات در باشگاه فولاد مبارکه سپاهان استفاده کرد.

وی افزود: باشگاه فولاد مبارکه سپاهان چارچوب و ساختارهای خوبی دارد و ما حرکت‌های خوب گذشته را دنبال می‌کنیم و اتفاقات خوبی را نیز رقم خواهیم زد. چرا که سپاهان باشگاه مهمی است و باید حق باشگاه را در حوزه‌های مختلف احقاق کنیم.

آذربایجانی به تعامل و همکاری سازنده اشاره کرد و گفت: باید از همه ظرفیت‌های همکاری برای خدمت به تیم فوتبال و سایر رشته‌ها استفاده کنیم و در این مسیر از حاشیه‌ها فاصله بگیریم و اجازه ندهیم برای ما حاشیه‌سازی کنند. به دنبال فضای آرام هستیم چرا که بر این باوریم در فضای آرام می‌توان اتفاقات خوبی را رقم زد.

وی گفت: تمام تلاشم این است که خودم را صددرصد وقف مأموریتی که پذیرفته‌ام، بکنم و در راستای اعتلای نام بزرگ ایران، اصفهان و سپاهان قدم بردارم.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =