• ۲۳ فروردین ۱۴۰۳ - ۲۱:۰۳
  • کد خبر: 52250
  • readingTime: ۲ دقیقه
سپاهان - شمس آذر

سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: ما امسال حریفانی داشتیم که علیه ما شکایت‌هایی داشتند و همه می‌دانید حریفان ما چه کسانی هستند، خوشحال خواهند بود که ما را علیه یکدیگر ببینند زیرا تنها از این راه پیروز خواهند شد، پیشنهاد می‌کنم هواداران متوجه شوند که حریف ما در خانه ما نیست.

به گزارش ایراسین، ژوزه مورایس سرمربی تیم فوتبال سپاهان در نشست خبری پیش از دیدار با نساجی مازندران اظهار داشت: بازی جالب و جذابی با نساجی است، در شرایطی هستند که به دنبال امتیازگیری مقابل ما هستند به خاطر شرایطی که در جدول دارند و بازی جالبی خواهد بود.

وی ادامه داد: نساجی تیمی است که برای ما چالش‌ساز خواهند بود پس حریف قابل احترامی برای ما هستند، امیدواریم برای بازی فردا آماده باشیم و بهترین‌ها برای ما رخ دهد.

مورایس در مورد نحوه حضور هواداران در تمرین سپاهان پس از مصاحبه اخیر او گفت: برخی مواقع شرایط میزبانی صحیح از هواداران فراهم نیست و باتوجه به زمینی که داریم، گاهی اوقات امکان میزبانی را نداریم؛ ۲ زمین داریم و آن زمینی که جایگاه هواداران دارد، اکنون در حال تعمیر است و زمین دیگر تمرین شرایط مساعد برای حضور هواداران ندارد.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان در مورد شرایط خودش گفت: با توجه به نتایج اخیر قطعاً از نتایج خوشحال نیستم، خوشبختی و خوشحالی برای من بردن است.

وی در مورد تغییرات ترکیب سپاهان در بازی گذشته و استفاده از سه دفاع در ترکیب تیم گفت: تغییراتی ایجاد کردیم که بتوانیم بازی بهتری ارائه دهیم و تیم را پیش ببریم و این انتقاد را می‌پذیرم؛ باید با ۹ یا ۱۰ مدافع بازی می‌کردیم، وقتی توپ را نداشتیم.

مورایس تصریح کرد: برای فردا دانشگر مصدوم و کریمی محروم است، آریا یوسفی هنوز مصدوم است و در شرایط خوبی از نظر ریکاوری قرار دارد اما این احتمال را برای بازی فردا در نظر می‌گیریم زیرا تمرین با تیم را شروع کرده است.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان در مورد این‌که انرژی قبلی را ندارد، گفت: این فصل اتفاقات تأثیرگذاری افتاد که شرایط عادی پیش نرفت، ما باید بعد از این شگفتانه‌ها ریکاوری کنیم و مسیر را ادامه دهیم، برخی چیزها برای من عادی نیستند، متوجه هستم که زندگی برخی مواقع چالش‌هایی دارد که نمی‌دانیم چطور باید از پس آن بر بیاییم اما باید این کار را انجام دهیم.

وی ادامه داد: بعضی اوقات اتفاقاتی می‌افتد که از انرژی تهی می‌شوم اما سعی می‌کنیم در شرایطی قرار بگیریم که برگردم و انرژی خودم را بازیابی کنم و تا آخر فصل این‌طور پیش بروم.

مورایس در صحبت با هواداران بیان داشت: در یک رقابت حریفانی داریم، ما امسال حریفانی داشتیم که علیه ما شکایت‌هایی داشتند و همه می‌دانید حریفان ما چه کسانی هستند، خوشحال خواهند بود که ما را علیه یکدیگر ببینید زیرا تنها از این راه پیروز خواهند شد، پیشنهاد می‌کنم هواداران متوجه شوند که حریف ما در خانه ما نیست، این بازیکنان شایسته حمایت هستند زیرا تنها با یکدیگر می‌توانیم شرایط را بازگردانیم، علیه کسانی که می‌خواهند در شرایط دیگری باشیم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان خاطرنشان کرد: به همین دلیل می‌خواهم هواداران به ورزشگاه بیایند و فکر کنند باید با چه کسی بجنگند، شاید با بازیکنان یا با حریفان یا با توجه به شرایطی که اطراف تیم اتفاق افتاده است، با توجه به همه شرایطی که هست، فقط با یکدیگر می‌توانیم به مسیر متفاوت برویم، وقتی شرایط سخت است به اتحاد بیشتری نیاز داریم.

وی همچنین عنوان کرد: سوالات زیادی هست اما این نشست خبری برای بازی فردا است ولی خوشحال خواهم بود در مورد سوالات شما نشست خبری داشته باشیم، برای بعضی از آن‌ها جواب‌هایی وجود دارد که واقعیت‌های زیادی دارد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =