رئیس پلیس راهور فراجا

رئیس پلیس راهور از آغاز اعمال افزایش مبالغ جرایم رانندگی از ۲۵ فروردین ماه خبر داد و گفت: حضور فیزیکی مأموران پلیس برای اعمال جریمه از دستور کار خارج شد و تمامی مراحل به صورت هوشمند انجام می‌شود.

به گزارش ایراسین، سردار سید تیمور حسینی رئیس پلیس راهور فراجا در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا گفت: بنابر تصویب طرح افزایش مبالغ جرایم رانندگی و تخلفات حادثه ساز از سوی هیأت دولت در چند روز گذشته و بنا بر شرایط موجود و آمادگی ۱۰۰ درصدی زیرساخت‌های این طرح از سوی پلیس و تمام سازمان‌های مرتبط در این خصوص از ۲۵ فروردین ماه شاهد اعمال این تغییرات در سطح کشور خواهیم بود.

رئیس پلیس راهور فراجا در ادامه با تاکید مجدد بر نگاه بازدارندگی این افزایش جرایم رانندگی افزود: نگاه پلیس و تمام سازمان‌ها نگاهی بازدارنده در خصوص تخلفات حادثه ساز است و به هیچ وجه منفعت مالی آن مد نظر ما نبوده است به همین دلیل هرکدام از تخلفات بر اساس متغیرها میزان حادثه ساز بودنشان ارقامشان تغییر کرده است تا از این روش بتوانیم در مقابل افراد متخلف ایستاده و از جان و مال شهروندان قانون‌مدار حفاظت کنیم.

سردار حسینی در خصوص نحوه انتشار جدول نرخ جرایم رانندگی گفت: این جدول ابتدا در تاریخ ۲۵ فروردین در یک روزنامه رسمی چاپ و سپس از سوی رسانه‌های سمعی و بصری به اطلاع مردم خواهد رسید.

این مقام ارشد انتظامی در ادامه با اشاره به جمع‌آوری تمام تجهیزات فیزیکی اعمال جریمه و خروج آنها از دستور کار پلیس راهور افزود: تمامی مراحل اعمال جریمه در سال جدید به صورت هوشمند انجام شده و بر اساس این موضوع اگر فردی نسبت به اعمال جریمه خود اعتراض داشته باشد می‌تواند در سایت پلیس راهور ۱۲۰ یا با حضور در دفاتر پلیس +۱۰ ثبت شکایتش را ثبت تا در خصوص آن رسیدگی‌های لازم صورت بگیرد.

سردار حسینی از جان باختن ۶۱۷ نفر از هموطنان در ایام نوروز در ۱۴ روز گذشته خبر داد و افزود: علل اصلی بیشتر تصادفات خستگی و خواب آلودگی راننده بوده است؛ لذا از تمام هموطنان درخواست می‌کنیم قبل از شروع سفر استراحت کافی داشته و در زمان طول مسیر راه هر چند دقیقه یک بار توقف کرده استراحت کنند سپس به مسیر خود ادامه دهند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 15 =