شرکت ورق خودرو

مدیرعامل شرکت ورق خودرو گفت: میزان تولید محصولات گالوانیزه در شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری از مرز ۳۰۰ هزار تن گذشت.

به گزارش ایراسین، مدیرعامل شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری ضمن اعلام این خبر افزود: سال گذشته تولید ورق گالوانیزه در شرکت ۲۵۲ هزار تن بود که با تلاش شبانه‌روزی و همت کارکنان و تیم مدیریتی این شرکت توانستیم میزان تولید را به بیش از ۳۰۰ هزار تن برسانیم.

حمید شجاعی خاطرنشان کرد: در سال جاری شرکت با محدودیت‌هایی زیادی در حوزه تأمین انرژی و نیز تأمین مواد اولیه مواجه بود و با برنامه‌ریزی دقیق، عزمی راسخ، حمایت و پشتیبانی هیأت مدیره، شرکت فولاد مبارکه، کنترل و پایش عوامل مؤثر بر تولید به این رکورد قابل توجه دست یافتیم.

وی کسب این افتخار بزرگ و ارزشمند را به کلیه کارکنان، ذی‌نفعان شرکت، هیأت مدیره و کارکنان شرکت فولاد مبارکه تبریک گفت و افزود: کارکنان شرکت ورق خودرو در سال رشد تولید و مهار تورم با تمام توان در راستای رشد تولید و ارتقای کیفی محصولات تولیدی این شرکت از هیچ تلاشی دریغ نکردند و به میزان تولید برنامه‌ریزی شده در ابتدای سال دست یافتند و قطعاً در سال آتی با حمایت‌های شرکت فولاد مبارکه ثبت توفیقات جدید در دستور کار قرار خواهد داشت.

مدیرعامل شرکت ورق خودرو افزود: خوشبختانه در سال جاری موفق به ثبت رکوردهای متعدد در زمینه تولید شدیم و ادامه این روند با وجود تمامی کمبودها و محدودیت‌ها منجر به ثبت رکورد تولید سالانه در شرکت شد.

وی تصریح کرد: همواره در تلاشیم کیفیت و تنوع محصولات تولیدی را افزایش داده و سهم هرچه بیشتری از بازار محصولات گالوانیزه را به خود اختصاص دهیم.

شجاعی ضمن تاکید بر اهمیت رضایت مشتریان شرکت بیان داشت: شرکت ورق خودرو رضایت مشتریان را در اولویت قرار داده و به این ترتیب امسال توانست رکورد فروش محصولات و سهم عمده بازار ورق گالوانیزه در بورس را به خود اختصاص دهد.

گفتنی است شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری تنها تولیدکننده محصولات گالوانیزه ویژه استفاده در صنعت خودروسازی کشور است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 9 =