• ۱۰ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۴:۳۱
  • کد خبر: 50422
  • readingTime: ۱ دقیقه
مسدود شدن جاده چالوس

رییس پلیس راه البرز از اجرای محدودیت ترافیکی در جاده کرج - چالوس و آزادراه تهران - شمال در روز جمعه ١١ اسفند ماه در محدوده البرز خبر داد.

به گزارش ایراسین، سرهنگ پیمان کرمی روز پنجشنبه در خصوص وضعیت راه‌ها اظهار کرد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ روز جمعه ١١ اسفند ماه جاری از میدان امیرکبیر کرج و آزادراه تهران - شمال به سمت مازندران ممنوع می‌شود.

وی اضافه کرد: همچنین تردد وسایل نقلیه از مرزن آباد به سمت کرج و تهران از ساعاتی بعد با اعلام مأموران پلیس راه در محل به صورت یک طرفه خواهد شد.

کرمی گفت: خطر ریزش سنگ و سقوط بهمن در محورهای کوهستانی این استان به ویژه جاده کرج - چالوس دور از انتظار نیست.

وی بیان کرد: رانندگان باید از توقف در محدوده‌هایی که احتمال ریزش سنگ دارد، پرهیز کنند ضمن آنکه قبل از سفر از وضعیت راه‌ها به ویژه جاده کرج -چالوس مطلع شوند.

وی یادآور شد: اطمینان از سلامت فنی خودرو، همراه داشتن سوخت کافی از مهمترین توصیه‌ها برای پیشگیری از مشکلات سفر است و رانندگان قبل از سفر از سالم بودن بخاری و برف پاک کن خودروی خود اطمینان حاصل کنند تا سبب حوادث احتمالی نشود.

کرمی افزود: همراه داشتن تجهیزات زمستانی، لباس گرم و غذای کافی از دیگر توصیه‌های پلیس راه البرز به رانندگان است.

رئیس پلیس راه البرز یادآور شد: مرکز کنترل ترافیک پلیس راه ناجا با شماره تلفن ۸۸۲۵۵۵۵۵ به صورت شبانه روزی پاسخگوی وضعیت راه‌های کشور و آماده امدادرسانی به حادثه دیدگان احتمالی است.
جاده کرج - چالوس به مسافت ۱۶۰ کیلومتر نیمی از آن در استان البرز و مابقی در استان مازندران واقع شده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 6 =