• ۲۲ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۳:۴۱
  • کد خبر: 49517
  • readingTime: ۱ دقیقه
مهدی تاج - امیر قلعه‌نویی

مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال ایران می‌گوید که از روند جوانگرایی و تغییر نسل تیم ملی فوتبال ایران توسط قلعه‌نویی استقبال می‌کند.

به گزارش خبرنگار ایراسین، مهدی تاج درباره نتایج تیم ملی فوتبال ایران در جام ملت‌های ۲۰۲۳، اظهار داشت: امروز بیشتر دنبال آن هستم که در راهپیمایی شرکت کنم. به هر جهت فوتبال است دیگر. اتفاقات مهمی در آن می‌افتد. احساسم این است که این تیم پتانسیل قهرمانی داشت. ارزیابی‌ام این است که این تیم با این پشتیبانی و برنامه‌ریزی که شده بود، قابلیت قهرمانی داشت.

وی افزود: دیگر ما باید برای آینده سعی و تلاش کنیم. به هر جهت یکسری ضعف‌های جدی است. به هر حال فدراسیون فوتبال از صحبت‌های قلعه‌نویی مبنی بر جوانگرایی استقبال می‌کند. ما هم در نظر داریم تیم یک مقدار جوان شود. منتظر برنامه اجرایی قلعه‌نویی هستیم تا ببینیم با چه رویه‌ای می‌خواهد این موضوع را اجرایی و به رفتار تبدیل کند.

رئیس فدراسیون فوتبال تصریح کرد: از کادر ایرانی راضی هستم و از این بابت خاطر جمع هستم که اتفاق خوبی می‌افتد. به علاوه اینکه ژاپن هم حذف شد اما سرمربی خودش را ابقاء کرد و البته آنها برنامه‌های بزرگ‌تری دارند. حتماً با قلعه نویی ادامه خواهیم داد.

تاج در مورد لزوم اهمیت به فوتبال ساحلی ایران عنوان کرد: فوتبال ساحلی در دنیا یک مزیت است. باید در دنیا دنبال قهرمانی باشیم. فکر می‌کنم می‌توانیم اسپانیا را هم شکست بدهیم. علی نادری مربی ایرانی و فهیمی است.

وی راجع‌به آخرین وضعیت فوتبال بانوان و فوتسال کشور، گفت: در بخش فوتبال بانوان هم وضع خوبی داریم در فوتسال هم وضع‌مان عالی، عالی است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 0 =