حضور محمدیاسر طیب‌نیا در تمرین سپاهان

محمدیاسر طیب‌نیا مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه عصر امروز با حضور در تمرین سپاهان، بر حمایت از روند موفق سپاهان تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار ایراسین، محمدیاسر طیب‌نیا مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه عصر امروز به همراه محمدرضا ساکت مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره باشگاه فولاد مبارکه سپاهان در تمرین تیم فوتبال سپاهان حضور پیدا کردند.

طیب‌نیا در این دیدار گفت: از زحمات اعضای تیم فوتبال سپاهان بابت بردهای مقتدرانه در لیگ برتر و بازی خوب تیم و تزریق نشاط به هواداران سپاهان و مردم اصفهان تقدیر می‌کنم.

مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه تصریح کرد: انتظار ما این است که تیم با تمام توان فنی و تاکتیکی خود در میدان حاضر شود و بدون توجه به حواشی، فکر و ذکر اعضای تیم باید فقط بازی‌های آینده باشد.ما پاسخ خود را در میدان بازی می دهیم.

وی ادامه داد: در نقطه کنونی فکر همه باید فقط خوب تمرین کردن و خوب بازی کردن باشد و نباید به چیز دیگری فکر کرد، هرکسی در مجموعه باشگاه وظایف خود را به خوبی انجام می‌دهد.

طیب‌نیا خاطرنشان کرد: شعار ما شفافیت است و واقعا همین‌طور نیز هست و قانون‌مدار هستیم و احقاق حقوق خود را از مبادی ذیربط پیگیری می‌کنیم؛ این چند امتیاز هم چیزی نیست که ما را از رسیدن به موفقیت بازدارد و انتظار داریم پاسخ کم لطفی ها را در میدان بدهید و در بازی‌های آسیایی خوش بدرخشید.

حضور مدیرعامل شرکت فولادمبارکه در تمرین سپاهان/ طیب‌نیا: جواب کم‌لطفی‌ها را در زمین بدهید

مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه یادآور شد:ما بهترین بازیکنان و سرمربی و باشگاه را داریم و اگر با انسجام لیگ برتر در آسیا حاضر شویم، می‌توانیم بازی‌های خوبی انجام دهیم و جایگاه خوبی نیز کسب کنیم، باید فقط به تمرین، بازی و دست‌یابی به نتیجه فکر کرد، حاشیه‌ها همیشه بوده و اکنون فقط نوع آن تغییر کرده است و انتظار داریم این مسائل روی هدف اصلی ما تأثیر نگذارد زیرا کل مجموعه باشگاه و تیم سپاهان حرفه‌ای هستند.

وی همچنین عنوان کرد: اتحاد و انسجام بین هواداران و تیم مهم‌ترین سرمایه باشگاه فولاد مبارکه سپاهان است؛ حامی تیم بوده و هستیم و به عنوان مدیرعامل فولاد مبارکه و به عنوان یک اصفهانی می‌گویم تیم سپاهان را دوست دارم و حامی این تیم بوده، هستم و خواهم بود.

طیب‌نیا در پایان گفت: هدف ما تزریق نشاط و امید در میان جوانان و هواداران است و لذا باید این نشاط و امید در چهره تک تک بازیکنان هویدا باشد و با همین نشاط و امید وارد میدان شوید. اگر همدل باشیم و اتحاد داشته باشیم، می‌توانیم نتایج لازم را بگیریم.

حضور مدیرعامل شرکت فولادمبارکه در تمرین سپاهان/ طیب‌نیا: جواب کم‌لطفی‌ها را در زمین بدهید

محمدرضا ساکت نیز در این جلسه اظهار داشت: از ابتدای فصل گفتیم امسال یک رقابت ترکیبی داریم که در صحنه‌های مختلف می‌تواند تکرار شود.

مدیرعامل باشگاه فولاد مبارکه سپاهان تصریح کرد: در بازی‌های ابتدایی لیگ هماهنگی و اجرای یک فوتبال متفاوت را در زمین از بازیکنان و کادر فنی شایسته تیم شاهد بودیم.

وی خاطرنشان کرد: مجموعه باشگاه و تیم تلاش خود را نسبت به وظایف انجام می‌دهند، مقررات فیفا مبنای عمل ماست و در ارتباط با اجرای مقررات داخلی نیز ضمن رعایت سقف بودجه ابلاغی، با شفافیت و ثبت دقیق همه موارد مالی-اداری بودجه ابلاغی عمل کرده‌ایم که بازیکنان خود شاهدی بر این مدعا هستند.

ساکت همچنین بیان داشت: مسیر خود را طی می‌کنیم و نباید ذهن و تفکر خود را در فضاسازی که ایجاد می‌شود، وارد کنید، بازیکنان و اعضای تیم به خوبی اندیشه همبستگی را نشان دادند.

مدیرعامل باشگاه فولاد مبارکه سپاهان در پایان گفت: تیم حقوقی باشگاه سپاهان به قوت کار خود را ادامه می‌دهد و رأی کمیته انضباطی را پیگیری می‌کنیم.

در پایان این دیدار صمیمانه نیز برخی بازیکنان سپاهان از جمله محمد کریمی، پیام نیازمند و رامین رضاییان به نمایندگی سایر بازیکنان صحبت کردند و این قول را دادند که اتحاد و همدلی بازیکنان با اتفاقات اخیر بیشتر از گذشته شده و همه تلاش خود را برای کسب موفقیت انجام دهند.

ژوزه مورایس سرمربی تیم فوتبال سپاهان نیز از اهمیت همه بازی‌های پیش‌رو سخن گفت و معتقد بود همه اعضای تیم باید به یکدیگر کمک کنند تا بهترین عملکرد را به دور از حواشی داشته باشند.

در ابتدای تمرین دکتر طیب‌نیا به بازیکنان ملی‌پوش سپاهان در تیم‌های ملی بزرگسالان و امید شاخه گل اهدا کرد و سپس با تیم فوتبال عکس دسته جمعی گرفت.

حضور مدیرعامل شرکت فولادمبارکه در تمرین سپاهان/ طیب‌نیا: جواب کم‌لطفی‌ها را در زمین بدهید

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =