• ۲۲ آذر ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۰
  • کد خبر: 31237
  • readingTime: ۱ دقیقه
ششمین نمایشگاه حمل و نقل

ششمین نمایشگاه حمل و نقل، لجستیک و صنایع وابسته از تاریخ ۲۷ تا ۲۹ آذرماه امسال در مصلی امام خمینی (ره) با حمایت وزارت راه و شهرسازی، معاونت علمی و فناوری رئیس جمهور و صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار می‌شود.

به گزارش ایراسین به نقل از ایرنا، وحید قربانی بیان کرد: در این نمایشگاه ۳۱۱ شرکت دولتی و خصوصی و دانش بنیان حوزه حمل و نقل در فضایی بیش از ۱۴ هزار متر مربع در نمایشگاه حضور دارند.

سرپرست مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی وزارت راه و شهرسازی، اظهار کرد: در این نمایشگاه فعالان حوزه‌های حمل و نقل جاده‌ای، دریایی، هوایی، ریلی، حمل و نقل ترکیبی و هوشمند، راه‌سازی و راهداری، فنی و عمرانی و همچنین شرکت‌های دانش بنیان و استارتاپ‌ها حضور دارند.

قربانی گفت: تلاش می‌کنیم تا با برگزاری نمایشگاه‌های تخصصی سالانه، شرکت‌های دانش‌بنیان و تولیدکنندگان را در صنعت حمل و نقل با هدف تحقق اهداف وزارت راه و شهرسازی حمایت و تشویق کنیم.

سرپرست مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی وزارت راه و شهرسازی تأکید کرد: برگزاری پنل‌های تخصصی مرتبط با حمل و نقل و پاسخگویی روزانه به مراجعه کنندگان در تمام شقوق حمل و نقل در بخش ارتباطات مردمی و برگزاری نشست‌های خبری معاونان وزیر راه و شهرسازی از ویژگی‌های خاص این نمایشگاه است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 4 =