• ۱۷ آذر ۱۴۰۱ - ۰۹:۳۰
  • کد خبر: 31015
  • زمان تقریبی مطالعه : 1 دقیقه
غلامرضا خلیقی، مدیرعامل شرکت فولاد غرب آسیا

مدیرعامل شرکت فولاد غرب آسیا گفت: امروز یکی از بزرگترین مشکلاتی که سد راه تولید مخصوصاً برای شرکت های فولادی شده، مشکل کمبود برق است.

به گزارش ایراسین به نقل از چیلان، غلامرضا خلیقی، مدیرعامل شرکت فولاد غرب آسیا گفت: امروز یکی از بزرگترین مشکلاتی که سد راه تولید مخصوصاً برای شرکت های فولادی شده، مشکل کمبود برق است که شرکت فولاد غرب آسیا در راستای اهداف و استراتژی های کلان سازمانی خود در تلاش است با احداث یک نیروگاه ۲۵ مگاواتی و رفع مشکل قطعی برق تعهدات خود را نسبت به مشتریان و در نتیجه تأمین بازار داخلی کشور به نحو احسن انجام دهد.

وی در خصوص جزئیات این نیروگاه گفت: این پروژه ۲۵ مگاواتی یک نیروگاه گازی است که تمام تمهیدات لازم برای تأمین گاز آن نیز اخذ شده و در این خصوص با شرکت گاز منطقه ای استان قم قرارداد مرتبط به امضا رسیده است.

به گفته این مدیر فولادی، شرکت فولاد غرب آسیا در زمینه تولید نیز یک طرح توسعه ای با ظرفیت تولید ۵۰۰ هزار تن در سال در دست اجرا دارد که این طرح در صورتی که تحریم ها مانعی بر سر راه تأمین برخی تجهیزات به وجود نیاورد تا فروردین ۱۴۰۲ به بهره برداری خواهد رسید و مجموع ظرفیت تولید ورق سرد این شرکت را به یک میلیون تن خواهد رساند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =