• ۱۵ آذر ۱۴۰۱ - ۰۸:۱۸
  • کد خبر: 30880
  • زمان تقریبی مطالعه : 1 دقیقه
فولاد خراسان

در مجمع عمومی فوق‌العاده ‌«فخاس» با افزایش سرمایه پیشنهادی هیات مدیره موافقت شد.

به گزارش ایراسین، مجمع عمومی فوق‌العاده شرکت مجتمع فولاد خراسان با حضور ۹۸.۳۵ درصد سهامداران برگزار شد و سهامداران شرکت با افزایش سرمایه آن از ۱۱ هزار و ۹۰۰ به ۲۳ هزار میلیارد ریال موافقت کردند.

مجمع عمومی فوق العاده شرکت مجتمع فولاد خراسان پیش از ظهر پنجشنبه ۱۰ آذر ماه ۱۴۰۱ با حضور ۹۸.۳۵ درصد سهامداران با دستور کار تصویب افزایش سرمایه در راستای سرمایه گذاری بیشتر در پروژه‌های در دست اجرا و هم چنین کاهش وابستگی به اخذ تسهیلات از شبکه بانکی برای تامین منابع مالی سرمایه‌گذاری‌های خود، اقدام به افزایش سرمایه به میزان ۱۱ هزار و ‌۱۰۰ میلیارد ریال از محل مطالبات حال شده و آورده نقدی صاحبان سهام نمود.
تأمین بخشی از منابع مورد نیاز جهت تکمیل طرح‌های توسعه در دست اجرا (از جمله پروژه بزرگ احداث شبکه جمع‌آوری و تصفیه خانه فاضلاب شهری) از دلایل توجیهی این افزایش سرمایه بود که پس از اخذ مجوز سازمان بورس، گزارش هیات مدیره و بازرس قانونی، مورد تایید مجمع فوق العاده قرار گرفت.
با این افزایش، سرمایه شرکت مجتمع فولاد خراسان از ۱۱ هزار و ۹۰۰ میلیارد به ۲۳ هزار میلیارد ریال ارتقا می‌یابد.
این رویداد بین المللی سالانه که در آن صنایع فولاد و سایر صنایع مرتبط با متالورژی و شرکت های معدنی حضور دارند، روز چهارشنبه 9 آذر ماه 1401 گشایش یافته و به مدت 4 روز در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران میزبان فعالان صنعتی، مدیران، متخصصان و حرفه های وابسته در زمینه های متالورژی و ریخته گری است.
آیین گشایش نوزدهمین نمایشگاه بین المللی «ایران متافو» با حضور سیدمحمد موسوی صادقی معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت برگزار شد. در این دوره از نمایشگاه بین المللی ایران متافو، بیش از 400 شرکت داخلی و 50 شرکت و نام تجاری خارجی حضور یافته اند.
شرکت «مجتمع فولاد خراسان» با برپایی غرفه تخصصی در سالن «خلیج فارس» نمایشگاه، علاوه بر معرفی دستاوردها و محصولات خود پرداخته، میزبان هیئت های تجاری، متخصصان و علاقه مندان داخلی و خارجی است.
برگزاری جلسات تجاری با مشتریان، تامین کنندگان و هم اندیشی با متخصصان حوزه صنایع فولادی از دستاوردهای حضور در این رویداد برای فولاد خراسان است.
کسری غفوری، مدیرعامل شرکت ضمن بازدید از غرفه های شرکت های صنعتی و معدنی فعال در زمینه فولاد و متالورژی، روز شنبه 12 آذر ماه با حضور در غرفه شرکت، میزبان مخاطبان محتمع در این نمایشگاه بود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =