• ۱۴ آذر ۱۴۰۱ - ۱۰:۵۱
  • کد خبر: 30829
  • زمان تقریبی مطالعه : 1 دقیقه
الودگی هوای اصفهان در روزهای قرمز کرونایی

عکس:مجتبی جهان بخش

وضعیت هوای اصفهان امروز _دوشنبه چهاردهم آذرماه_ به شرح زیر اعلام شده است.

به گزارش خبرنگار ایراسین، کیفیت هوای امروز _دوشنبه چهاردهم آذرماه_ در ساعت منتهی به ساعت ۱۰ صبح با قرار گرفتن روی شاخص ۱۱۱ در وضعیت هوای ناسالم برای گروه‌های حساس (نارنجی) ثبت شده است.

امروز دستگاه سنجش کیفیت هوا در ایستگاه احمدآباد با شاخص ۱۱۷، پروین با شاخص ۱۰۵ در وضعیت هوای ناسالم برای گروه‌های حساس (نارنجی) قرار دارد.

ایستگاه سنجش کیفیت هوا در ایستگاه‌های رودکی، استانداری اصفهان، انقلاب، کاوه، رهنان، میرزاطاهر، باهنر، فرشادی، فیض، خرازی، ورزشگاه میثاق، خواجو، باغ غدیر، دانشگاه و مبارکه فعال نیست.

درحال حاضر تنها ایستگاه‌های فعال در زمینه نشانگر شاخص کیفی هوا در استان اصفهان به جز شهر اصفهان، شاهین‌شهر و سجزی است که شاخص کیفی هوای شاهین‌شهر با قرار گرفتن روی عدد ۷۸ در وضعیت قابل قبول (زرد) و سجزی با شاخص ۱۰۷ در وضعیت هوای ناسالم برای گروه‌های حساس (نارنجی) قرار دارد.

شاخص کیفی هوا از صفر تا ۵۰ هوای پاک (سبز)، ۵۱ تا ۱۰۰ هوای سالم (زرد)، ۱۰۱ تا ۱۵۰ ناسالم برای گروه‌های حساس (نارنجی)، ۱۵۱ تا ۲۰۰ ناسالم برای عموم (قرمز)، ۲۰۱ تا ۳۰۰ بسیار ناسالم (بنفش) و ۳۰۱ تا ۵۰۰ بسیار خطرناک (قهوه‌ای) است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =