• ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۵۲
  • کد خبر: 27665
  • زمان تقریبی مطالعه : 1 دقیقه
مس سونگون

با حکم مدیر عامل شرکت ملی صنایع مس ایران، «معبود عباس زاده» به سمت مدیر مجتمع مس سونگون منصوب شد.

به گزارش ایراسین، با حکم علی رستمی مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران، «معبود عباس زاده» مدیر مجتمع مس سونگون شد.

مدیرعامل شرکت مس در مراسم تکریم و تودیع جهانگیر رضوی و معارفه معبود عباس‌زاده که عصر امروز جمعه ۱۴ مردادماه برگزار شد، از زحمات ارزشمند مهندس رضوی در طول تصدی پست مدیریت مجتمع تقدیر کرد.

رستمی با اشاره به اینکه عباس‌زاده فردی متدین، جوان و شایسته است، گفت: امیدوارم ایشان با کار جهادی بتوانند در جایگاه جدید منشا خیر در منطقه بوده و مجتمع مس سونگون را در نیل به افق ترسیمی خود و خدمت‌رسانی به کشور و مردم شریف منطقه به عنوان مجموعه‌ای سرآمد و کارآمد یاری کند.

بر اساس این گزارش، همچنین جهانگیر رضوی به عنوان مشاور امور مهندسی و ساخت داخل مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران منصوب شد.

گفتنی است معبود عباس زاده متولد روستای کرویق شهرستان ورزقان، مدرس دانشگاه و دارای مدرک تحصیلی دکترای مدیریت بازرگانی از دانشگاه یزد بوده و ترجمه و تالیف بیش از ده کتاب در حوزه مدیریت استراتژیک را در پرونده علمی خود دارد.

همچنین از سوابق اجرایی وی می‌توان به معاونت راهبری هلدینگ‌های شستا، مدیریت سرمایه‌گذاری و توسعه اقتصادی شستا، مدیریت برنامه‌ریزی و نظارت بر شرکت‌های صندوق بازنشستگی صدا و سیما، عضو هیات مدیره شرکت نفت ستاره خلیج فارس، مدیریت و فعالیت در نظام بانکی و بیمه‌ای و بازار سرمایه و مشاور و مدیر پروژه‌های طراحی سند راهبردی صنایع معدنی و صنعتی اشاره کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 2 =