چادرملو

مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو گفت: در کنار تعهد به جامعه و کمک به اقشار آسیب پذیر، مفاهیمی مانند حفظ محیط زیست، رفاه کارکنان، کیفیت زندگی شهروندان از جمله مواردی است که به مفهوم مسئولیت اجتماعی نوین افزوده شده است که شرکت چادرملو در این زمینه نیز پیش گام بوده است.

به گزارش ایراسین، در آستانه دهه فجر، سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در تداوم حمایت‌های مادی و معنوی و در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی و کمک به اقشار آسیب پذیر اقدام به تهیه و توزیع سبد معیشتی مشتمل بر ارزاق و اقلام مصرفی خانواده ها در بین خانوارهای کم برخوردار کشور کرد.

مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو ضمن تبریک دهه فجر انقلاب اسلامی گفت: این کمک‌ها با همراهی پیمانکاران، مشاوران و کارگران این مجموعه تهیه شده و در حال ارسال به سیل زدگان ۲ استان کرمان و سیستان و بلوچستان و همچنین مناطق محروم استان یزد می باشیم.

ناصر تقی زاده افزود: شرکت چادرملو توانسته دستاوردهای چشمگیری در عمل به اقتصاد مقاومتی، مسئولیت اجتماعی، اشتغالزایی و جهش تولید و درنهایت توسعه پایدار منطقه از خود برجای بگذارد و نقشی بی‌بدیل در راستای کمک به اقشار ضعیف در استان، محرومیت زدایی و همچنین مقابله با بحران ویروس کرونا ایفاء کند و با توکل به خدا، اجرای این امور در آینده نیز ادامه خواهد داشت.

وی بیان کرد: عمل به مسئولیت های اجتماعی شرکت چادرملو این روزها موجب دلگرمی اقشار آسیب پذیر شده است به‌نحوی که با توجه به اهمیت اقدامات انجام شده حائز کسب نشان عالی مسئولیت اجتماعی شده و نشان سفیر و مروج مسئولیت اجتماعی به پاس خدمات موثر به شرکت معدنی و صنعتی چادرملو اهداء شده است.

وی با بیان اینکه شرکت چادرملو در مسئولیت‌پذیری اجتماعی نوین نیز پیش قدم بوده است، گفت: در کنار تعهد به جامعه و کمک به اقشار آسیب پذیر، مسئولیت اجتماعی امروزه مفاهیمی مانند حفظ محیط زیست، رفاه کارکنان، کیفیت زندگی شهروندان از جمله مواردی است که به مفهوم مسئولیت اجتماعی نوین افزوده شده است که شرکت چادرملو در این زمینه نیز پیش گام بوده است.

گفتنی است شرکت معدنی و صنعتی چادرملو با هدف توسعه مناطق کم‌برخوردار تاکنون حمایت‌های گسترده‌ای به برخی روستاها و مناطق محروم شهرهای اردکان، عقدا، خرانق و بهاباد در استان یزد کرده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 12 =