رسول خطیبی

سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک گفت: تیم فولادمبارکه سپاهان تیم بزرگی است، همیشه مدعی بوده و بالای جدول است.

به گزارش ایراسین، رسول خطیبی، سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک پس از برتری مقابل فولادمبارکه سپاهان و صعود تیمش به مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی ایران اظهار کرد: این صعود را به مردم استان مرکزی به ویژه هواداران متعصب که پشت تیم بودند و تیم را حمایت کردند، تبریک می‌گویم، جام حذفی شرایط خاص خود را دارد.

وی ادامه داد: ما خیلی بهتر بازی کردیم، سپاهان هم دقایقی شرایط خوب داشت اما ما تمام راه‌ها را بسته بودیم. موقعیت هم ساختیم اما از نظر اینکه استرس روی بازیکنان بود این اجازه را برای گلزنی نداد. خوشحالم بازیکنان آلومینیوم غیرت، تعصب و تعهدی که به پیراهن خود دارند در خون‌شان است، این برایم قابل احترام است و از تک تک بازیکنان تشکر می‌کنم که بازی به این بزرگی را آگاهانه و با ذهن خوب بردند.

رسول خطیبی با بیان اینکه فولادمبارکه سپاهان تیم بزرگی است، افزود: این تیم همیشه مدعی بوده و بالای جدول است، چند بار قهرمان شده، بازیکنان خوب و باکیفیتی دارد. آنها دو تیم کامل دارند، اما بازیکنان ما یکی دو نفر اولین بارشان بود و با تمام وجود کار کردند. بازیکنان با تجربه هم سنگ تمام گذاشتند، این تیم دوست داشتنی است و مردم اراک هم این تیم را دوست دارند.

سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک ادامه داد: توجهات باید به آلومینیوم بیشتر شود، مسئولان باشگاهی و هیأت مدیره با تمام وجود کار کردند تا تیم به این سطح برسد، اما خواهش من این است که دو برابر شود یعنی نیم فصل اول هر چقدر وقت گذاشتند و حمایت کردند، نیم فصل دوم باید چند برابر شود چون تیم ما آن شخصیت را دارد که کارهای بزرگی انجام دهد، باید باز هم تکرار کنم بازیکنان ما آنقدر دوست داشتنی هستند که به غیرت آن‌ها آفرین می‌گویم.

وی با بیان اینکه ما باید بزرگ و حرفه‌ای فکر کنیم، گفت: من هم در ایران و هم خارج از ایران بازی کردم؛ تیم‌هایی که در ایران بازی کردم، تیم‌های بزرگی بودند. این نتایج تاکنون گرفته شده اما اولویت من ساختار و حرفه‌ای بودن تیم آلومینیوم است و امیدوارم مسئولان بیشتر به من کمک کنند. این تیم شرایط سخت افزاری و امکانات را دارد.

رسول خطیبی خاطر نشان کرد: این تیم با تلاش همه شخصیت پیدا کرده و آلومینیوم می‌تواند در سطح اول آسیا هم باشد. به خاطر این برگشتم که این شخصیت شکل گرفته را از دست ندهیم زیرا من با تمام وجود زحمت کشیدم، البته جدا از موضوع نتایج، دوست دارم یک یادگاری در اراک بگذارم بنابراین مسئولان دست من را باز بگذارند، می‌توانم از نظر سخت افزاری نیم فصل آینده آلومینیوم را مانند فولادمبارکه سپاهان و فولادخوزستان کنم چرا که اینجا پتانسیل دارد، آرزویم این است سال بعد آرزوی همه ایران بازی در آلومینیوم باشد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =