ایران خودرو

قرعه‌کشی مرحله بیست و چهارم فروش فوق‌العاده ایران خودرو انجام شد و لیست اسامی برندگان این مرحله از فروش فوق‌العاده ایران خودرو در ادامه قابل دسترسی است.

به گزارش ایراسین، قرعه‌کشی مرحله بیست و چهارم فروش فوق‌العاده ایران‌خودرو در مهرماه سال جاری (فروش فوری با قیمت قطعی مرحله ۲۴ - بخشنامه ۴۳۹۸) برای فروش خودروهای پژو پارس بنزینی، دنا پلاس، رانا پلاس و پژو ۲۰۷ سقف شیشه‌ای  با موعد تحویل حداکثر ۳ ماهه از ۲۱ مهرماه برگزار شد.

لیست خودروهایی که در مرحله ۲۴ فروش فوق‌العاده محصولات ایران خودرو به مشتریان عرضه شد، شامل رانا پلاس، پژو ۲۰۷ دستی سقف شیشه‌ای، دنا پلاس توربوشارژ اتوماتیک و پژو پارس بنزینی در رنگ‌های مختلف است.

بر اساس شرایط مندرج در بخشنامه پیش‌فروش جدید محصولات ایران‌خودرو، متقاضیانی که در قرعه‌کشی‌های قبلی ایران‌خودرو انتخاب نشده‌اند، می‌توانستند در این طرح با شرایط ذکر شده ثبت نام کنند.

در این طرح قیمت خودرو مطابق قیمت زمان تحویل مندرج در قرارداد خواهد بود.

مراحل ثبت نام تا واریز وجه محصولات ایران خودرو

مرحله اول: متقاضی، با وارد کردن کد کاربری و کلمه عبور خود، به صفحه ثبت نام خود وارد می‌شود و خودرو را انتخاب می‌کند.

مرحله دوم: در پایان فرآیند ثبت نام به فرد متقاضی کد پیگیری اختصاص داده می‌شود.

مرحله سوم: مراسم قرعه کشی پس از پایان مهلت ثبت نام و با حضور مراجع نظارتی برگزار می‌شود.

مرحله چهارم: فهرست منتخبین قرعه کشی، حداکثر ۳ روز پس از پایان ثبت نام از طریق سایت فروش اینترنتی و ارسال پیامک اعلام می‌شود و مشتری باید با مراجعه به سایت، از وضعیت ثبت نام خود (انتخاب یا عدم انتخاب خود در قرعه کشی) مطلع شود.

مرحله پنجم: فرد انتخاب شده ظرف مهلت ۵ روز، پیش پرداخت علی الحساب خودرو را از طریق سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو به آدرس esale.ikco.ir واریز کند. در صورت عدم واریز کامل پیش پرداخت علی‌الحساب خودرو، ثبت نام متقاضی کان لم یکن تلقی می‌شود.

نکته۱: در صورت مشاهده هرگونه مغایرت در شرایط احراز (متقاضی شرایط عمومی و اختصاصی) در هر مرحله تا قبل از تحویل خودرو، ثبت نام متقاضی کان لم یکن تلقی می‌شود و وجه مشتری حداکثر ظرف مدت ۲۰ روز به شماره شبای معرفی شده، مسترد می‌گردد و هیچگونه مسئولیتی از بابت تحویل خودرو متوجه شرکت نخواهد بود.

نکته ۲: متقاضیانی که فاقد هر یک از شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در بخشنامه (مثال دارا بودن پالک فعال انتظامی نصب شده برروی خودروهای سواری با کاربری شخصی یا فاقد گواهینامه رانندگی معتبر انقضای تاریخ اعتبار و ...) باشند، در صورت اقدام به ثبت نام ضمن کان لم یکن تلقی شدن ثبت نام ایشان، به مدت ۳ سال از ثبت نام در تمامی طرح های فروش آتی محصولات شرکت ایران خودرو محروم خواهند شد.

نکته۳: در این بخشنامه از زمان واریز وجه تا تحویل خودرو سود مشارکت و انصراف پرداخت نخواهد شد.

قیمت محصولات ایران خودرو و نحوه پرداخت خرید محصولات ایران خودرو:

قیمت خودرو ۲۰۷ دستی سقف شیشه‌ای در رنگ‌های مختلف ۲۱۶ میلیون تومان، پژو پارس بنزینی در رنگ‌های مختلف ۱۴۰ میلیون تومان و پژو پارس بنزینی در چهار رنگ یاد شده ۱۴۰ میلیون تومان، رانا پلاس در رنگ‌های مختلف ۱۸۰ میلیون تومان و دناپلاس توربوشارژ اتوماتیک در رنگ‌های مختلف ۳۹۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است.

فروش فوق‌العاده ایران خودرو آغاز شد+ جزئیات، نحوه ثبت نام و سایت

شرایط عمومی بخشنامه:

۱. به هر کد ملی فقط یک دستگاه خودرو تعلق می‌گیرد.

۲. حداقل فاصله از آخرین خرید (ثبت نام یا تحویل خودرو) از شرکت های ایران خودرو و سایپا ۴۸ ماه است. همچنین ثبت نام همزمان در دو شرکت مذکور امکان پذیر نیست.

۳. ثبت نام برای متقاضیان دارای پلاک انتظامی فعال (نصب روی خودروهای سواری با کاربری شخصی) ممنوع بوده، همچنین ارائه گواهینامه رانندگی حداقل پایه سوم معتبر (و دارای تاریخ اعتبار) الزامی است.

۴. انتقال امتیاز و حقوق ناشی از انتخاب شدن در قرعه کشی به اشخاص ثالث ممنوع است.

۵. متقاضی باید در هنگام ثبت نام، شماره حساب )شماره شبا (مربوط به خود را معرفی کرده و برای واریز وجه، لازم است از کارت‌های بانکی به نام خود استفاده کند.

۶. شماره تلفن همراه معرفی شده باید به نام فرد متقاضی باشد.

۷. ثبت نام برای مشتریان حقوقی میسر نخواهد بود.

۸. فرد انتخاب شده، میبایست در مرحله واریز وجه، جهت انتخاب کد نمایندگی مطابق با استان محل سکونت (آدرس و کدپستی) اقدام کند.

۹. گارانتی خودرو پس از ۵ ماه از زمان تحویل در صورت عدم مراجعه به نمایندگی برای دریافت سرویس اولیه باطل شده و در مراجعه به نمایندگی کارکرد حداقل هزار کیلومتری خودرو نیز الزامی است.

۱۰. امکان صلح در قرارداد و نقل و انتقال خودرو حتی به صورت و کالتی (مطابق با مصوبات کمیته خودرو) وجود ندارد.

۱۱. خودروهای قابل ارائه از طریق این بخشنامه، براساس آخرین استاندارد زیست محیطی و مقررات اعلام شده و حاکم بر کشور در زمان تحویل خودرو، برخوردار خواهد بود.

شرایط اختصاصی بخشنامه:

۱. تحویل خودرو بر اساس اولویت بندی تعیین شده در قرعه کشی و سایر ضوابط ابالغی کمیته خودرو خواهد بود.

۲. انتخاب رنگ خودرو پس از اعالم اسامی منتخبین و توسط مشتری در زمان واریز وجه صورت خواهد گرفت.

۳. خودروی ثبت نامی، از بیمه شخص ثالث برابر آخرین سقف قانونی ابالغ شده در زمان تحویل خودرو برخوردار خواهد بود.

۴. صحت کلیه اطالعات درج شده خصوصاً کد ملی، آدرس و کدپستی بر عهده متقاضی می باشد و در صورت تغییر یا اشتباه در اطلاعات ارائه شده کلیه تبعات ناشی از آن منجمله تاخیر در تحویل و عدم شماره گذاری خودرو برعهده شخص است.

۵. بر اساس شرایط مندرج در جدول ذیل، مبلغ ۵۰۰ هزار ریال از ثمن معامله توسط مشتری، تا مدت یک سال پرداخت نخواهد شد و به ازای مبلغ دین و تعهد مشتری بابت عدم انتقال خودرو به غیر، خودرو به همان مدت در رهن شرکت قرار خواهد گرفت. شرط مدت در این بند، صرفاً در اختیار خودروساز بوده و مشتری نمی‌تواند قبل از موعد مذکور آن را پرداخت کند. پس از گذشت مدت یک سال از صدور فاکتور، مشتری باید نسبت به فک رهن خودرو و پرداخت هزینه‌های متعلقه، مطابق با ضوابط شرکت اقدام کرده و پس از آن سند چاپ و در اختیار ایشان قرار خواهد گرفت.

۶. در صورت تأخیر در اقدام برای فک رهن ، یک سال پس از دریافت خودرو ، مطابق ضوابط ، جرایم بر عهده مشتری خواهد بود.

۷. در صورت بروز هرگونه تاخیر احتمالی در تحویل خودرو برابر ضوابط مندرج در قرارداد، معادل ۳۶ درصد سالیانه (۳ درصد ماهانه)، خسارت تاخیر به صورت روز شمار محاسبه و مطابق ضوابط قابل پرداخت خواهد بود.

۸. امکان انصراف از ثبت نام تا قبل از پایان مهلت ثبت نام از طریق سایت و میز کار (پنل کاربری) امکان پذیر است اما پس از انعقاد قرارداد، مشتری به هیچ عنوان حق انصراف ندارد.

سایت ثبت نام پیش فروش محصولات ایران خودرو:

متقاضیان می توانند با کلیک در اینجا و یا مراجعه به سایت https://esale.ikco.ir/ نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

همچنین بخشنامه بیست و چهارمین مرحله فروش فوق‌العاده ایران خودرو از اینجا قابل دریافت است.

اسامی برندگان مرحله ۲۴ فروش فوق‌العاده ایران خودرو

لیست برندگان بیست و چهارمین دوره فروش فوق‌العاده ایران خودرو از اینجا قابل  مشاهده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =