پائولو بنتو

سرمربی تیم فوتبال کره جنوبی با بیان این که تیم ملی فوتبال ایران به خوبی سازماندهی شده است، گفت: با سازماندهی و عملکرد خوب تیمی، سعی می‌کنیم سه امتیاز بازی را به دست آوریم.

به گزارش ایراسین به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، پائولو بنتو در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل تیم ملی ایران در مرحله نهایی انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر اظهار داشت: ما بازی متفاوتی با یک حریف قدرتمند داریم اما می‌خواهیم بهترین عملکردمان را داشته باشیم و با احترام به تیم مقابل می‌خواهیم بهترین نتیجه را بگیریم.

وی در رابطه با تیم ملی ایران گفت: همانطور که قبلاً اشاره کردم ایران بسیار خوب است و بازیکنان عالی دارد و خوب سازماندهی شده است. بازی خوبی می‌شود چون دو تیم بازیکنان خوبی دارند و این چالش خوبی است.

سرمربی کره جنوبی درباره طلسم پیروز نشدن کره مقابل ایران عنوان کرد: تمام تمرکزمان برای فرداست و باید تمام تلاشمان را انجام دهیم. ما به گذشته و طلسم شکست ندادن ایران کاری نداریم و فقط بازی فردا برای ما مهم است. ایران هم این موضوع را می‌داند و این بازی جدا از بازی‌های گذشته است.

پائولو بنتو درباره غیبت هواداران در ورزشگاه آزادی گفت: فوتبال یک بازی برای تماشاگران است و حضور نداشتن هواداران تأثیرگذار است. خودم دوست دارم در هر بازی هواداران را ببینم اما اکنون این ممکن نیست و باید خودمان را با این شرایط تطبیق دهیم. برای تیم و هواداران احترام قائل هستیم اما تمام تلاشمان را برای این بازی انجام می‌دهیم.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =